12 Monkeys Postavy

Postavy

 • Cassandra Railly

  Cassandra Railly

  Doktorka Cassandra Raillyová je skvělá viroložka, jejíž svět se obrátí vzhůru nohama, když je unesena Colem. Tvrdí, že v budoucnu mu ona pošle zprávu s prosbou o jeho pomoc s epidemií, která zabije miliony.

  Sezóny 3
  2015 -
 • James Cole

  James Cole

  Poté, co přežil epidemii a roky během apokalypsy přežíval vybíráním popelnic, James Cole může nakopat zadek komu bude potřeba, ale jeho hlavním nástrojem je důvtip a bystrost. Zatímco Jonesiny injekce mu umožňují duševní i fyzickou převahu, Cole sám není bez chyb.

  Sezóny 3
  2015 -
 • Jennifer Goinesová

  Jennifer Goinesová

  Jennifer Goinesová, nepředvídatelný, vykřikující a zdánlivě pomatený matematický génius, se setká s Colem ve vysoce střežené psychiatrické léčebně pro duševně nemocné kriminálníky a vede ho na bláznivou výpravu v pátrání po viru, který vytvořil její odcizený otec. Viru, který se nakonec může stát epidemií, která vyhladí celé lidstvo.

  Sezóny 3
  2015 -
 • Ramse

  Ramse

  Ramse a Cole jsou jako bratři. Jako mladí mrchožrouti stáli společně nesčetněkrát tváří v tvář smrti a jejich společná historie učinila Ramseho extrémně ochranářským. Ramse je opatrný, nedůvěřivý a má důkladné znalosti lidské povahy. To často vede ke konfliktu mezi ním a ostatními v Temporal Facility. Jsou to tyto konflikty a jeho vztah s outsiderem jménem Elena, co testuje jeho loajalitu.

  Sezóny 3
  2015 -
 • Katarina Jonesová

  Katarina Jonesová

  Jones, narozená jako Katarina Wernerová v Neměcku, je bývalá proslulá fyzička, která postaví stroj času, který, jak doufá, zachrání svět. Poté co prožila epidemii a viděla smrt milionů, včetně jejích nejbližších, Jones nedovolí ničemu postavit se mezi ní a její poslání. Odhodlaná, odvážná a nesmlouvavá, Jones říká Coleovi, že je jejich osudem obětovat tuto temnou minulost, aby znovu získali to, co ztratili.

  • Hraje: Barbara Sukowa
  Sezóny 3
  2015 -
 • Bledý muž

  Bledý muž

  Vysoký, bledý a s hrůznou jizvou, „Bledý muž“ se vynořuje ze stínu, aby zastavil Colea a Rilley v jejich honbě za Dvanácti opicemi. Nepolapitelný a výstřední , zanechává za sebou řadu těl, zvráceně zahalených v okvětních lístcích.

  Sezóny 3
  2015 -
 • Aaron Marker

  Aaron Marker

  Aaron je podnikavý politický zasvěcenec, který miluje doktorku Raillyovou. Sebevědomý a náročný, Aaron je hlavní pobočník senátora Williama Royceho. Ale když láska jeho života tvrdí, že byla unesena cestovatelem v čase, Aaron jí nevěří. Jelikož mají ti dva dlouhodobý vztah, snaží se oba přes tuto překážku dostat. Nicméně ve snaze udržet Rilley v bezpečí, se Aaron hluboce zaplete do spiknutí s cílem zastavit Dvanáct opic.

  • Hraje: Noah Bean
  Sezóny 2
  2015 - 2016

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav