13 Reasons Why
94/100 - 317×

13 Reasons Why

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
hrají
Dylan Minnette (Clay Jensen), Katherine Langford (Hannah Bakerová)


Dylan Minnette a jeho kapela Wallows vydává debutovou píseň

Dylan Minnette a jeho kapela Wallows vydává debutovou píseň

Zdá se, že dvacetiletý mladík má nadání na rozdávání. Kromě herectví se představuje i roli hudebníka a rozhodně tu nehraje druhé housle.


26 0
16.4.2017

Seriálový Clay rád poslouchá obskurní indie kapely, ten skutečný v jedné hraje. Dylan Minnette je talentovaný člověk. Svůj herecký um předvádí již hodnou řádku let. Nyní přišla šance ukázat i něco jiného. Dylan je součástí kapely jménem Wallows (hraje na kytaru a zpívá) a ta vydala svůj oficiální první song. Nese název Pleaser a definitivně stojí za poslechnutí, protože jakoby vypadla z oficiálního soundtracku k 13 Reasons Why. Pojednává o trochu stydlivém a nerozvážném mladíkovi a jeho neopětované lásce. Nezní vám to povědomě? Píseň si můžete poslechnout přes odkaz níže na Soundcloudu či si ji dohledat na Spotify.

Diskuze /1

Miss_Electra

Nečakala som, že sa mi to bude tak páčiť :o

17.4.2017 | 11:04:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !