24: Legacy Popis

24: Legacy

24: Legacy

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.


Vznik

Po skončení deváté řady seriálu 24 s podtitulem Live Another Day se stanice Fox dlouho rozhodovala, zda dát seriálu desátou řadu. Kiefer Sutherland, herec, který ztvárnil legendárního Jacka Bauera, se byl ochotný vrátit ještě v další řadě, ale bohužel ho odradilo dlouhé rozhodování stanice, a následně prohlásil, že s ním už Fox do role Jacka počítat nemá.

Stanice se následně rozhoupala a rozhodla se seriál obnovit, ale Kiefer už neměl zájem. Tedy neměl zájem o hlavní roli v seriálu. Proto přišel nový nápad přijít s novým příběhem a se zcela novými postavami. Sutherland se rozhodl, že projektu pomůže a stal se producentem seriálu. Do hlavní role byl obsazen Corey Hawkins, který se proslavil rolí v populárním seriálu The Walking Dead.


(Corey Hawkins je hlavní postavou seriálu. Foto: Fox)

Sekundovat mu bude Miranda Otto, která je především známá z role Éowyn v Pánovi Prstenů. Další významnou roli získal Jimmy Smits, kterého si fanoušci nejvíce pamatují ve Star Wars, kde ve druhé a třetí epizodě ztvárnil senátora Baila Organu. Plánuje se, že seriál bude mít okolo třinácti epizod. Každá epizoda bude představovat jednu reálnou hodinu.

Zatím nebylo potvrzeno, že by se nějaká postava ze seriálu 24 měla objevit i v Legacy, ale vyloučené to není. Fanoušci tajně doufají v návrat Jacka Bauera, který byl na konci deváté série unesen Rusy. Nepotvrzené zprávy hlásily, že bychom se mohli dočkat Tona Almeidy. Zřejmě tomu ale nakonec nebude a Legacy se bude muset spolehnout na nové postavy v čele s Corey Hawkinsem jako Ericem Carterem.

Trailer na první řadu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: 7:00 p.m. – 8:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:
24.Legacy.S01E08­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E08­.720p.HDTV.x264-AVS

DŮLEŽITÉ INFO:

Aktuálně hledáme posily v podobě překladatelů a korektorů pro seriál 24: Legacy. V případě zájmu se ozvěte uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme rádi za váš projevený zájem.

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Tony Almeida se objeví už v příští epizodě

Tony Almeida se objeví už v příští epizodě

Jedním z velkých pojítek s původním seriálem 24 jsou staronové postavy, které byly již před premiérou seriálu ohlášeny. Zatímco s napětím očekáváme každou známou tvář, v sedmé hodině se konečně dočkáme Tonyho Almeidy, bývalého agenta PTO, který působil v původním seriálu od první řady.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců