24: Legacy Popis

24: Legacy

24: Legacy

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.


Vznik

Po skončení deváté řady seriálu 24 s podtitulem Live Another Day se stanice Fox dlouho rozhodovala, zda dát seriálu desátou řadu. Kiefer Sutherland, herec, který ztvárnil legendárního Jacka Bauera, se byl ochotný vrátit ještě v další řadě, ale bohužel ho odradilo dlouhé rozhodování stanice, a následně prohlásil, že s ním už Fox do role Jacka počítat nemá.

Stanice se následně rozhoupala a rozhodla se seriál obnovit, ale Kiefer už neměl zájem. Tedy neměl zájem o hlavní roli v seriálu. Proto přišel nový nápad přijít s novým příběhem a se zcela novými postavami. Sutherland se rozhodl, že projektu pomůže a stal se producentem seriálu. Do hlavní role byl obsazen Corey Hawkins, který se proslavil rolí v populárním seriálu The Walking Dead.


(Corey Hawkins je hlavní postavou seriálu. Foto: Fox)

Sekundovat mu bude Miranda Otto, která je především známá z role Éowyn v Pánovi Prstenů. Další významnou roli získal Jimmy Smits, kterého si fanoušci nejvíce pamatují ve Star Wars, kde ve druhé a třetí epizodě ztvárnil senátora Baila Organu. Plánuje se, že seriál bude mít okolo třinácti epizod. Každá epizoda bude představovat jednu reálnou hodinu.

Zatím nebylo potvrzeno, že by se nějaká postava ze seriálu 24 měla objevit i v Legacy, ale vyloučené to není. Fanoušci tajně doufají v návrat Jacka Bauera, který byl na konci deváté série unesen Rusy. Nepotvrzené zprávy hlásily, že bychom se mohli dočkat Tona Almeidy. Zřejmě tomu ale nakonec nebude a Legacy se bude muset spolehnout na nové postavy v čele s Corey Hawkinsem jako Ericem Carterem.

Trailer na první řadu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E04: 3:00 p.m. – 4:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89 a @Schevchen

Překlad na verzi:
24.Legacy.S01E04­.720p.HDTV.x264-AVS

DŮLEŽITÉ INFO:

Aktuálně hledáme posily v podobě překladatelů a korektorů pro seriál 24: Legacy. V případě zájmu se ozvěte uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme rádi za váš projevený zájem.

Reklama

Kdy to vypukne

Seriál 24 v hlavní roli s Kieferem Sutherlandem sice skončil, ale tikací hodiny neřekly své definitivní sbohem. Seriál 24: Legacy volně odkazuje na původní sérii, kdy jde o novou teroristickou hrozbu. Nyní je na Ericu Carterovi, aby ochránil americký lid.

Premiéra: 6.2.2017

Zajímavosti

Tony Almeida bude mít provázanou minulost s jednou novou postavou

Tony Almeida bude mít provázanou minulost s jednou novou postavou

Pokud existuje nějaké pojítko mezi starým a novým seriálem, tak je to rozhodně Tony Almeida, který se v průběhu první řady 24: Legacy objeví. Tvůrci seriálu nyní odhalili, že Tonyho návrat nebude bezdůvodný. Z jakého důvodu Tony Almeida zavítá do seriálu?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Tvůrci mají v plánu do děje uvést Chloe

Tvůrci mají v plánu do děje uvést Chloe

24: Legacy má vycházet z původního seriálu o Jacku Bauerovi, ale kromě tikajících hodin zatím tyto seriály nic nespojovalo. Vše se změní v průběhu pár epizod, protože tvůrci chystají pár překvapení. A ano, má se se objevit známá analytička Chloe.