24: Legacy Postavy

Postavy

 • Andy Shalowitz

  Andy Shalowitz

  Analytik PTO, který hned zpočátku pomáhá Rebecce Ingram, když nemůže nikomu věřit. Andy je zkušený analytik, který je bývalým přítelem terénního agenta Thomase Lockea. Zpočátku si příliš nerozumí s Marianou Stiles, posléze k sobě najdou cestu.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Ben Grimes

  Ben Grimes

  Ben Grimes byl americkým vojákem, který pod vedením Erica Cartera a Rebeccy Ingram nasadil svůj život na zneškodnění teroristy Ibrahama Bin-Khalida. Z Yemenu si odnesl tajnou Ibrahamovu krabici, po jejímž obsahu jdou nyní teroristé. Ben chce USB disk vyměnit za peníze.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Eric Carter

  Eric Carter

  Bývalý velitel tajné operace, který měl se svým týmem za úkol eliminovat teroristu Ibrahima Bin-Khalida. Po úspěšném provedení se Eric vrátil domů, ale minulost ho dohnala. Někdo zabíjí Ericovu jednotku a zároveň plánuje teroristický útok na americké půdě.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Isaac Carter

  Isaac Carter

  Isaac je bratr Erica Cartera, se kterým v současnosti nemá moc vřelý vztah. Může za to především Nicole, se kterou kdysi Isaac chodil. Nicole se ale následně provdala za Erica a Isaac se nikdy přes ztrátu přítelkyně a v podstatě i ztráty bratra nedokázal nikdy přenést.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • John Donovan

  John Donovan

  Senátor Spojených států amerických, který kandiduje na prezidenta USA. Jeho kampaň je ale ohrožena jeho manažerkou Nilaou Mizrani, která je spojována s radikály. John má navíc problémy se svou ženou Rebeccou Ingram, která se angažuje do vedení operací PTO, což už není její práce.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Keith Mullins

  Keith Mullins

  Nový ředitel PTO, který patří mezi jedny z mála lidí na světě, kteří znají přesná jména vojáků, co zlikvidovali teroristu Ibrahama Bin-Khalida. Keith se tak stává hlavním podezřelým, zda on nezradil americký národ a nespolupracuje s lidmi Bin-Khalida.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Mariana Stiles

  Mariana Stiles

  Mladá analytička PTO, která ctí zásady organizace a vše, co se jí nezdá, okamžitě hlásí řediteli Keithu Mulinsovi. Mariana je také sestřenicí Edgara Stilese, který zemřel na PTO v Los Angeles během pátého dne na účinky nervového plynu, který vypustili ruští teroristi.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Nicole Carter

  Nicole Carter

  Nicole je Ericovo manželkou, která kdysi chodila s jeho bratrem Isaacem. Společně ale od Isaaca uprchli a od té doby jsou jejich vztahy na ostří nože. Když na pozadí všech událostí hrozí teroristický útok, Eric se rozhodne Nicole schovat právě u Isaaca.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Nilaa Mizrani

  Nilaa Mizrani

  Nilaa Mizrani je hlavní manažerkou kampaně Johna Donovana. Nilaa je ze Středního východů a díky své údajné podpoře radikálů u mešit se dostane do problémů. Navíc ji Rebecca podezírá, že Nilaa je zrádkyní, která prodala teroristům informace o tajných agentech.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Rebecca Ingram

  Rebecca Ingram

  Bývalá ředitelka PTO, která měla na starosti provedení tajné operace v Yemenu. Vedla tým vojáků ke zlikvidování teroristy Bin-Khalida. I po úspěšném úkolu ale Rebecca nemá klid. Kromě kandidatury svého muže na prezidenta musí řešit aktuální teroristickou hrozbu.

  Sezóny 1
  2017 - 2017

Stav titulků

Epizoda S01E08: 7:00 p.m. – 8:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:
24.Legacy.S01E08­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E08­.720p.HDTV.x264-AVS

DŮLEŽITÉ INFO:

Aktuálně hledáme posily v podobě překladatelů a korektorů pro seriál 24: Legacy. V případě zájmu se ozvěte uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme rádi za váš projevený zájem.

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Tony Almeida se objeví už v příští epizodě

Tony Almeida se objeví už v příští epizodě

Jedním z velkých pojítek s původním seriálem 24 jsou staronové postavy, které byly již před premiérou seriálu ohlášeny. Zatímco s napětím očekáváme každou známou tvář, v sedmé hodině se konečně dočkáme Tonyho Almeidy, bývalého agenta PTO, který působil v původním seriálu od první řady.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců