Agents of S.H.I.E.L.D. Tým S.H.I.E.L.D. se nevzdává a zahajuje ofenzívu

Tým S.H.I.E.L.D. se nevzdává a zahajuje ofenzívu

Tým S.H.I.E.L.D. se nevzdává a zahajuje ofenzívu

Minulý týden jsme vás informovali o originální „válce“ herců ze seriálů Agents of S.H.I.E.L.D. a Agent Carter, kteří se na sociálních sítích během několika dní vzájemně vyzývali k takzvaným „lip sync“ bitvám. Tato válka pak zdánlivě skončila ve prospěch týmu Carter. Tedy až doposud.


37 0
29.7.2015

Pokud nevíte, co jsou to ony lip sync bitvy či jaká válka že to měla probíhat mezi herci ze seriálů Agents of S.H.I.E.L.D. a Agent Carter, přečtěte si nejdříve tento článek, ve kterém jsme pro vás celou událost shrnuli.

Tato válka přitom skončila zhruba před dvěma týdny ve prospěch týmu Carter, který si na pomoc přizval samotného Captaina Americu, což herci ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. už bohužel vážně neměli čím dorovnat. Pak ale tým Carter udělal tu chybu, že vydal ještě jedno dodatečné video, po kterém Clark Gregg začal trošičku žárlit a rozhodl se tedy pro odvetu:


Dubsmashwar

Posted by Clark Gregg on Tuesday, 28 July 2015

Můžeme tedy předpokládat, že v následujících dnech se dočkáme dalších vtipných videí, které budou chtít oba tábory tentokrát využít i k charitativním účelům. Protože ale nemá smysl se každému novému videu věnovat zvlášť a zahlcovat tím celý náš web, tak pokud nové video z takzvané „Dubsmash War“ sami zaznamenáte, hoďte nám na něj odkaz do komentářů pod tímto článkem. A až pak takových videí bude víc, vydáme je na našem webu (či na webu Agent Carter – podle toho, který tým bude ve vedení) v dalším souhrnném přehledu.

A pokud chcete o nových videích mít skutečně přehled, stačí pouze na různých sociálních sítích sledovat jednotlivé herce z obou seriálů. Ulehčit by vám to pak mohl nový účet na Twitteru s názvem @DubSmashWar, který na svém profilu sdružuje nejen jednotlivá videa, ale například i videa z jejich zákulisí, které sdílel například Luke Mitchell, představitel seriálového Lincolna.

Diskuze /6

gladiator992

Oni sú SUPER <3

29.7.2015 | 11:15:03
Fifipek

Mám rád oba týmy, ale Hayley Atwell je prostě top, krásná, sympatická ženská, co navíc umí opravdu hrát :D

29.7.2015 | 15:01:00
Zizas

:D :D :D :D Nemôžeeeeem

30.7.2015 | 11:33:40
HanyH

ten pocit, když se vám zalíbí písnička, (díky tomu jak Coulson kouše zmrzlinu do rytmu) a chcete vědět, jaká zpěvačka to zpívá, tak to projedete programem na rozpoznávání písniček a zjistíte, že je to Bieber :D …sakra :D

31.7.2015 | 2:03:53
4.8.2015 | 11:04:45
Navrc

nějaké info ohledně dubsmash war https://www.youtube.com/watch?…

21.8.2015 | 19:36:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy