Agents of S.H.I.E.L.D. Postavy

Postavy

 • Phil Coulson

  Phil Coulson

  Agent Phil Coulson je zpět, horlivý po zformování specializovaného týmu, který by ochránil „nový svět“ po bitvě o New York. Jak ale samotný Coulson právě tuto bitvu vlastně přežil?

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Skye

  Skye

  Skye je krásná a tajemná hackerka, která má rozsáhlé znalosti v počítačových kódech a informačních technologiích. Někteří by ji nazvali dobrou duší, jiní zase nebezpečnou anarchistkou.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Leo Fitz

  Leo Fitz

  Jak vynikající je inženýr, tak neschopný je, co se týče sociálního života. Ne vždy je také na stejné vlnové délce se svou výzkumnou partnerkou Jemmou Simmons, se kterou ale jinak tvoří samotný mozek Coulsonova týmu.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Jemma Simmons

  Jemma Simmons

  Geniální biochemička Jemma Simmons je spolu se svým neod­dělitelným parťákem a kolegou Leem Fitzem vycházející hvězdou ve výzkumném oddělení S.H.I.E.L.D.u a klíčovou podporou Coul­sonova týmu.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Grant Ward

  Grant Ward

  Agent Grant Ward je vysoce trénovaný agent v boji a špionáži, smrtící a přesný při střelbě z libovolné zbraně. Občas ale selhává v mezilidských vztazích a špatně vychází s ostatními.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Lance Hunter

  Lance Hunter

  Britský žoldák, který se k týmu agenta Coulsona připojí přes svou šéfovou Isabelle Hartley, bývalou agentku S.H.I.E.L.D.u a Coulsonovu starou známou. Spíš než služba lidu ve jménu S.H.I.E.L.D.u ale Huntera zajímá hlavně tučný šek.

  Sezóny 2
  2014 -
 • Nick Fury

  Nick Fury

  Ředitel špionážní organizace S.H.I.E.L.D., který velmi brzy pochopil, že proti novým neuvěřitelným protivníkům pude muset Země brzy postavit své vlastní neuvěřitelné hrdiny. Tak vznikne Iniciativa Avengers.

  Sezóny 1
  2013 - 2014
 • Melinda May

  Melinda May

  Melinda May je skvělá pilotka a mistryně bojových umění. Přestože byla kdysi úžasnou agentkou operující v terénu, později záhadně rezignovala a v uplynulých letech pracuje už jen v kanceláři.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Maria Hill

  Maria Hill

  Pravá ruka Nicka Furyho, kolegyně Phila Coulsona a jedna z předních agentů organizace S.H.I.E.L.D. Jak se asi bude stavět k jeho novému týmu a co před Philem asi tají?

  Sezóny 2
  2013 - 2015
 • Peggy Carter

  Peggy Carter

  Legendární britská agentka Strategických vědeckých rezerv, která za druhé světové války bojovala po boku Captaina Americy proti nacistům i Hydře. Po válce pak spolu s Howardem Starkem stála za vznikem organizace S.H.I.E.L.D.

  Sezóny 1
  2014 - 2014

Aktuální epizoda

Epizoda S04E04: Let Me Stand Next to Your Fire

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

 • S04E04 HDTV x264 KILLERS
 • S04E04 720p HDTV x264 (KILLERS+ShAaNiG)
 • S04E04 1080p (WEB-DL)

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy