American Horror Story Mohlo by se Vám líbit: 666 Park Avenue

Mohlo by se Vám líbit: 666 Park Avenue

Mohlo by se Vám líbit: 666 Park Avenue

Do premiéry AHS: Asylum nám zbývá ještě několik dní. Pokud máte volnou chvíli, tak zkuste nový seriál 666 Park Avenue! Proč?


0 0
6.10.2012

Po velkém úspěchu AHS se další americká stanice, tentokrát ABC, rozhodla dát šanci hororově laděnému seriálu. Komerční stanice sice nemůže vysílat natolik drsné scény, jako ty kabelové, ale v tomto případě je příběh také pěkně temný. 666 Park Avenue je plný napětí, zvratů a svůdných vztahů!


666 Park Avenue nás zavede do starého činžovního domu v New Yorku, kterému se přezdívá The Drake. Tento dům vlastní Gavin Doran (Terry O´Quinn). Doran je velmi bohatý muž, který svým nájemníkům nabízí nejen ubytování, ale také splnění všech jejich přání. Například jste průměrný houslista, který se chce stát tím nejlepší? Přání splněno! Ale pozor, má to jeden háček, každá dohoda má dvě strany a nikdo vám nedá nic zadarmo. V tomto případě je cena vysoká – váš život, The Drake vás doslova pohltí a co se s vámi pak děje, zatím netušíme.

Záhadu o tom, co se v domě děje, se pokouší rozkrýt mladá a pohledná architekta Jane Van Veenová (Rachael Taylor), která kromě toho, že se stará o běžný chod domu, je také pověřena, aby navrhla nějaké stavební úpravy respektující původní charakter domu. Proto také Jane prozkoumává dům opravdu pečlivě, při čemž jí pomáhá její přítel Henry Martin.

Při sledování 666 Park Avenue se sice nedočkáte tak ponuré a skličující atmosféry, která doprovází AHS od začátku do konce, nicméně to není rozhodně na úkor hororového ladění seriálu, díky čemuž je celkový efekt prostě výborný.

Pokud tedy máte rádi napětí a chcete se dozvědět něco více o The Drake, nechte se taxíkem přivézt přímo před vstupní dveře Pilotní epizody a poté každé pondělí s námi vstupte do světa, kde je každé přání splněno!

Diskuze /1

DenaaS

Pozrela som si pilotny diel 666 Park Avenue a odporucam. Nie je to ozaj az tak ponure ako AHS… ale kto ma len trochu rad tento zaner, potesi.

7.10.2012 | 7:07:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás