American Horror Story Freak Show ukázala záda všem předešlým sériím

Freak Show ukázala záda všem předešlým sériím

Freak Show ukázala záda všem předešlým sériím

Minulý rok sledovanost American Horror Story vylétla do oblak a letos vylétla ještě víc. Ne nadarmo se o AHS mluví jako o nejsledovanějším projektu stanice FX.


1 0
9.10.2014

Po nejhůře sledované druhé řadě, přišel se začátkem třetí řady obrovský zvrat a sledovanost se zdvojnásobila, není divu, že o další řadě bylo rozhodnuto velmi brzy.

O budoucnost seriálu se zcela jistě nemusíme bát, protože první epizoda Freak Show se stala zatím nejsledovanější epizodou celého seriálu. Zatím se jedná o předběžná čísla, podle kterých si první epizodu nenechalo ujít 6,1 milionů diváků s ratingem 3,1 %. Premiéra čtvrté řady se tak stala nejsledovanějším pořadem stanice FX za posledních 20 let.


Není divu, že Ryan Murphy má už jasno, o čem bude pátá série, protože s takovouto sledovaností je obnovení jen formalitou.

Diskuze /11

tomasmachalekkkk

První díl zatím hodnotím na 70% Jsem zatím toho názoru,že druhá řada byla prozatím tím nejlepším....­......ale uvidíme.Jsem zcela uchvácen hereckým výkonem od Jessica Lange.Ona je tím celých srdcem seriálu.Docela jsem zvědav jak se bez ní obejdou

9.10.2014 | 23:20:38
Shopping girl

Je fantastická…D))

9.10.2014 | 23:35:02
DexTeR_X5

Prvú epizódu hodnotím 85 %, skvelý začiatok, už len čakám, či prekoná pre mňa najlepšiu 3. Sériu

10.10.2014 | 8:12:49
IngloriousBastard

JL je skvelá, a je to presne ten typ herečky, ktorý sa riadi tradičnými pravidlami hereckých legiend – vie kedy ma odist, to znamená v tom najlepšom, keby tam ostala, boli by jej výkony priveľmi porovnávané a už by to nebolo ono… 4 serie a 4 postavy su optimum. 4 seria je zatial perfektná a už sme sa s kamosom smiali že piata seria bude s tematikou sci-fi hororu, alebo vesmíru :D Mestecko Jupiter, Elsa Mars… :D :D :D

10.10.2014 | 9:33:13
FlyerNick

Mně se líbí věta: „první epizoda Freak Show se stala zatím nejsledovanější epizodou celé série“ To asi není moc složité, když víc dílů z této série ještě nebylo odvysíláno :-) Nebo je to myšleno, že je to nejsledovanější epizoda i ze všech tří předešlých sérií? Jen asi trošku nešťastně napsané :-)

#7 1Bobesh1
10.10.2014 | 13:57:51
Rus.Ka

Nechápu, že druhá série byla nejhůře sledováná…pro mě byla prostě nejlepší a podle anketky zde tak ne jen pro mě :).

#8 nerrti
10.10.2014 | 21:29:27
1Bobesh1

#5 FlyerNick: Samozřejmě, že celé série AHS, problém s českým slovem, které vystihuje dvě věci. Stačí jen při čtení myslet, ale pro ty kterým to dělá problém to raději opravím ;)

admin
10.10.2014 | 23:14:57
nerrti

#6 Rus.Ka: No řekl bych že třetí řada byla úspěšná především proto, že právě druhá řada byla tak divácky populární, oficiálně druhou řadu fanoušci nestihli, ale dosledovali ji potom a pak se podívali už oficiálně na třetí a čtvrtou řadu.

#11 Aleais
12.10.2014 | 12:54:48
Samema

První díl super,hodnotím na 90%,mě se nejvíc líbila první a druhá řada,nejslabší byly podle mě čarodějky,jsem zvědavá jak se bude celý děj vyvíjet dál :-D A Jessica Lange je nejlepší :-D

13.10.2014 | 10:56:33
Aleais

Mňa veľmi prekvapuje, že 2.séria bola najmenej sledovaná. No, možno ak by sme vzali do úvahy, že 1.séria mnohých nezaujala, a chceli to už zabaliť, pretože na druhej strane, 2.séria – Asylum bola hodnotená a je stále hodnotená asi ako najlepšia a najprepracova­nejšia. Osobne, Asylum milujem, považujem ju stále za najlepšiu. Nárast divákov vidím skôr v tom, že 3.séria – Coven nebola taká hororová ako by si skutoční hororoví fajnšmekri želali, či očakávali, a tak prilákala aj tých, ktorí by sa na bežný horor ani nepozreli. A Freak Show je čosi podobné, zatiaľ. Prvá epizóda Freak Show má odo mňa asi 70–80%, druhá epizóda klesla u mňa asi tak na 40% a až teraz tretia epizóda ukázala, že to nie je až tak stratené a dovolím si jej dať 90%. No stále v porovnaní s Asylum mi to príde slabé a čo sa týka Covenu, zatiaľ sa mi zdal lepší a to ho považujem za najslabší. A treba si uvedomiť, že seriál sa nazýva American „HORROR“ story. A preto to hodnotím z pohľadu splnených kritérií na horor. 4.séria sa zatiaľ ukazuje skôr ako detektívka. A čo sa týka Murder House, aj keď to bolo klišé, prišlo mi to oveľa hororovejšie než Coven a Freak Show dokopy. Nuž, povedala by som, že dúfam, že sa Murphy a Falchuk pozviecha, ale ako si čoraz viac všímam, aj pri AHS nastupuje trend rovnaký ako u Glee, každú epizódu píše niekto iný a režíruje niekto iný a to potom spôsobuje zbytočný chaos a častokrát aj neucelenosť.

24.10.2014 | 4:23:50
Aleais

#8 nerrti: Tiež som toho názoru, že sa im zdvihla sledovanosť len vďaka Asylum, ktoré bolo neskutočne prepracované a hlavne to zapracovalo so psychikou a mysľou človeka. :)

24.10.2014 | 4:25:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás