American Horror Story Popis

American Horror Story

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. První je o strašidelném domě plném duchů, druhá o léčebně, kde jsme svědky zvrácených praktik a pokusů na lidech. Třetí řada nás zavede do světa čarodějnic.


The House

Sledujeme osudy rodiny Harmonů, kteří se přestěhují do rozlehlého domu v Los Angeles, který má bohatou historii. Postupně zjišťují, že v domě nejsou sami, je plný duchů. Také začínají zjišťovat, co všechno se v domě odehrálo.

Asylum

Vítejte v léčebně Briarcliff, kde se snaží vyléčit všechny neduhy a to od nymfomanie až homosexualitu. Nebojí se k tomu použít ty nejdrastičtější metody jako je například elektrošoková terapie.
Do léčebny je právě přivezen Bloody Face, vrah dívek, který své oběti vysvléká z kůže. Reportérka místních novin by o něm ráda udělala reportáž, jenomže její zvědavost ji dostane až na pokraj smrti.


Coven

Uplynulo přes 300 let od bouřlivých dnů v Salemu, kde probíhaly exekuce čarodějnic a ty, kterým se podařilo uniknout, jsou na pokraji vyhynutí.
Tajemné útoky proti čarodějnicím se stupňují a mladé ženy jsou posílány pryč do zvláštní školy v New Orleans, kde se mají naučí, jak se bránit.
Do školy právě přijíždí nový přírůstek, Zoe (Taíssa Farmiga), která skrývá děsivé tajemství. Znepokojená nedávnou agresí je také Fiona (Jessica Lange), která se vrací do města s úkolem ochránit Coven a zničí každého, kdo se jí postaví do cesty.

Freak Show

Freak Show se bude odehrávat v poklidném a ospalém městečku Jupiter ve státě Florida v roce 1952. Do města právě přijíždí spolek plný podivínů. Společně s příjezdem spolku místní obyvatele začíná ohrožovat a děsit tajemná osoba. Bude nám vyprávěn příběh umělců, kteří se snaží o přežití v umírajícím odvětví.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nikolakrupicova

Byl to můj první seriál, který jsem začla sledovat a navždy zůstane mou srdeční záležitostí! Jen mě mrzí, že s odchodem Jessicy Lange seriál ztrácí na kvalitě :( Jinak Asylum podle mě nejlepší série vůbec!!

15.3.2017 | 23:59:43
standwithfist

Skvělý seriál, skvělé herecké výkony a stále překvapující originální Ryan Murphy, který umí sehnat skvělé lidi, kteří splácají všechny možná hororová témata, vtisknou tomu punc originality kamerou, střihem. Je to skvělý koktejl, který má pokaždé jiný nádech chutí. Většinou jsem se těmito pro mě úsměvnými dílky bavila, než se bála. Série vždy v závěru tak trochu ztrácí dech. Po 4. sérii jsem skončila, protože je pravda, že Jessica byla pro mě ta hvězda, která to vedla k dokonalosti. Spousta linií byla načrtnutých, nedomyšlených, divně vyhrocených, jako by to vařilo celé 1000 kuchařů. 1. série 90% , 2.série 98%,3. série 79%,4. série 70% pořád solidních 84 %

10.3.2017 | 11:54:54
Alina91

První a druhá řada naprostá pecka, třetí řada mě ještě taky docela dost zaujala, čtvrtou řadu jsem nedokoukala (docela slabota), pátou jsem viděla na přeskáčku jen z části a šestá se dala, ale s plno mouchami. I tak má tento seriál stále své kouzlo a mám ho ráda.

18.1.2017 | 14:39:15
iHyi

1. řada byla super, ale 2. řada je naprosto… geniální. A pak to upadlo do hnoje.

webmaster
6.11.2016 | 10:56:20
Lucas288

1. a 2. séria top, no 3. nemala s hororom nič spoločné, 4. a 5. som to po prvej epizóde vzdal. 6. séria sa konečne vracia k hororu a zatiaľ sa vyvíja dobre.

23.9.2016 | 17:27:41
honza03

Občas to má světlé chvilky, ale dost často je to strašná nuda. Měl sem rád první sérii, druhou se zatím nedokoukal, třetí se dala, ale konec slabý. čtvrtou sem po prvním dílu přeskočil. Pátá série měla super první dva tři díli, pak to celkem šlo, ale konec nudnější.

29.7.2016 | 20:39:45
NikolaT

Nejlepší seriál ! Každá série má něco do sebe, co mě vždycky dostane :) Nemůžu se dočkat 6. série! :)

28.1.2016 | 12:29:27
kaiserin

Libilo! James Patrick March se zaradil do mych oblibenych postav :)

14.1.2016 | 10:28:02
Tatko-Šmolko

úžasné !!

29.11.2015 | 0:45:53
Marek Vojtěch

Vůbec asi nic nepřekoná Asylum(zatím tedy) Ale Hotel, stejně jako House mě neustále překvapuje a baví čím dál víc :-) Navíc si myslím, že ani Coven nebyl úplně tak špatný, jen trošku jiný, a Freak show mě bavila hodně na začátku, ale taky nemůžu říct, že to byl úplně propadák, jak tu někteří píšou…jo holt AHS má pro každého něco :-D

6.11.2015 | 9:03:08

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

Reklama

AHS se vrátí

American Horror Story se vrátí i po sedmé

American Horror Story se vrátí i po sedmé

Stanice FX letos opět neotálela a jeden ze svých nejúspěšnějších seriálových projektů obnovila pro další řadu záhy po začátku nové série.

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější řada

Kterou řadu jste zvolili tou nejlepší?

Kterou řadu jste zvolili tou nejlepší?

Každý rok si klademe stejnou otázku, jaká řada je vaše nejoblíbenější. Každý rok je tady totiž šance, že nová řada zamíchá pořadím. Tento rok jsme si vybírali již z pěti řad, jak dopadlo hlasování o nejoblíbenější sezónu?