Aquarius Postavy

Postavy

 • Sam Hodiak

  Sam Hodiak

  Vyznamenaný veterán z druhé světové války, detektiv u losangeleské policie. Sam nemá problém kvůli výsledkům podezřelého trochu pocuchat a občas svou situaci řeší přihnutím z lahve. Když ho osloví bývalá láska, aby našel její ztracenou dceru, neváhá a plnou parou se pustí do pátrání. Brzy zjistí, že za tím vším je trochu více, než se původně zdálo a bude muset zkřížit kordy nejen s Charliem, ale i rodiči zmizelé Emmy.

 • Charles Manson

  Charles Manson

  Samozvaný guru odnože sanfranciské komuny, který žije na ranči se stejně smýšlejícími lidmi a je pro svá děvčata bohem. Je násilnický, emočně nestabilní, miluje hudbu, drogy a svobodu. Aby se dostal k penězům a mohl nahrát demo se svou hudbou, dokáže výhrůžkami a manipulací, že se s ním musí počítat.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Brian Shafe

  Brian Shafe

  Policista z protidrogového, který bez problémů dokáže v utajení zapadnout mezi hippie komunitu. Stane se parťákem Hodiaka, kterému ze začátku pomáhá s hledáním Emmy a později se pak zapojí i do dalších případů. Nemá rád rasisty, ale na druhou stranu je vysazený proti homosexuálům.

  2015 -
 • Charmain Tully

  Charmain Tully

  Policistka v oddělení vražd, která plní spíše funkci sekretářky a děvčete pro všechno. Sam Hodiak ji jako jeden z mála pomáhá a snaží se ji zapojit do případů, aby si užila i detektivní práci, nejen obskakovala policisty a nosila jim kafe. Charmain se nebojí při práci v utajení udělat co je třeba, aby získala potřebné informace. Má prořízlou pusu a občas kolegům, hlavně Cutlerovi, oplácí jejich sexistické průpovídky.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Ed Cutler

  Ed Cutler

  Detektiv oddělení vražd, bývalý Hodiakův parťák. Pro své povýšení udělá vše, neštítí se podrážet nohy či lézt šéfům do zadku. Svou nadřazenost dává svým podřízeným značně najevo, což odnáší hlavně Charmain.

 • Emma Karn

  Emma Karn

  Dcera Hodiakovy bývalé přítelkyně Grace. Její zmizení rozpoutá kolotoč událostí, který se jen tak nezastaví. Emma je životem v materiálním světě znechucená a znuděná a hledá povyražení i nové světy, které najde na Charlieho ranči. Ovšem není všechno zlato, co se třpytí a Emma brzy pozná, že situace není tak růžová, jak se zpočátku zdála.

  2015 -
 • Grace Karn

  Grace Karn

  Samova bývalá přítelkyně, matka zmizelé Emmy. Jelikož její manžel Ken aspiruje na politický post, požádá Sama, aby řešil Emmino zmizení a snažil se ji najít mimo oficiální kanály. Grace je životem mezi losangeleskou smetánkou znuděná a návrat do náručí její bývalé lásky je pro ni velice lákavý.

 • Ken Karn

  Ken Karn

  Emmin otec a manžel Grace. Kdysi zastupoval Charlieho jako právník a teď se musí vypořádat s minulostí, která mu neodbytně klepe na dveře, protože by rád získal post v kampani za zvolení Richarda Nixona prezidentem.

  2015 -
 • Bunchy Carter

  Bunchy Carter

  Aktivista bojující za práva svých „barevných“ bratrů, který vstoupí do Strany Černých panterů a do Islámského národu, amerického sdružení muslimů černošského původu. Vystupuje radikálně a odmítá Samovi jakkoli pomoci, ale nakonec se bude muset na Sama o pomoc obrátit sám.

 • Roy Kovic

  Roy Kovic

  Vůdce motorkářského gangu Satanů a Charlieho ochránce, který se spolu se svou partou neštítí násilí a má slabost pro pěkná děvčata.

  Sezóny 2
  2015 - 2016

Stav překladu

Epizoda S02E13: I Will

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @gongis, @Maty9, @Nameless1
Korekce: @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze:

 • S02E13.HDTV.x264-FLEET
 • S02E13.720p.HDTV­.x264-AVS
 • S02E13.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-Oosh
 • S02E13.1080p.AM­ZN.WEBRip.DD5­.1.x264-CasStudio

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Aquarius

Podpořte překladatele:

Chcete-li podpořit překladatele Aquaria a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

A to je vše, přátelé

Aquarius byl po druhé řadě zrušen

Aquarius byl po druhé řadě zrušen

Stanice NBC celkem nepřekvapivě Aquarius pro třetí řadu neobnovila. Vzhledem k přesunu na sobotu a velké pauze ve vysílání se není čemu divit. NBC už stejný kousek předvedla loni, ale to byly všechny epizody zároveň uvolněny pro streamování. S Charlesem Mansonem se už tedy nesetkáme.

Reklama

Charles Manson - biografie

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

V minulém článku jsme si pověděli o tom, do jaké rodiny se Charlie narodil a jaké bylo jeho dětství. Dnes se podíváme, zda se něco v jeho životě změnilo poté, co opět začal žít se svou matkou.

Nejoblíbenější postavy

Hudba z epizod

Hudba z epizody 1x10 - It's Alright Ma (I'm Only Bleeding)

Hudba z epizody 1x10 - It's Alright Ma (I'm Only Bleeding)

Hodiak si užil začátek desáté epizody na tripu, což byla parádní komediální vsuvka a hudebně se tato epizoda také povedla. Dočkali jsme se pár hitovek v čele s Nancy Sinatrou a zároveň objevili neznámé rockové kapely.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás