Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

azoxid

Alespoň to vysvětluje, jak se Prometheus dostával k šípům z policejního skladu pro výrobu svých zbraní.

4.3.2017 | 15:07:20
Rubi

#4000 HellTsuku: No udělali v tom slušnej bordel, navíc to opravdu vypadá že Vigilanteho podle hlasu hraje herec co hraje Adriana … kdo potom bude Vigilante? Malone, Paul, někdo úplně nový? Nebo má Adrian dvojče, který je Vigilante? tohle mě zajímá víc než to, kdo je Prometheus. Stejně tak je tu možnost že Susan je opravdu sestra Adriana a že spolupracují.

#4003 červený gumáky
4.3.2017 | 15:13:10
červený gumáky

#4002 Rubi: kdyz by spolupracovali, proc by se Prometheus snazil zabit Vigiliantyho? (hnedna zacatku jak ho shodil ze strechy)

#4004 Rubi
4.3.2017 | 16:37:04
Rubi

#4003 červený gumáky: celý ten jejich souboj byl hodně divný, shodil ho ze střechy, ale nikde nebyl, jakoby se souboj ani nestal … ten jejich souboj spíš připomínal kočkování kdy se perou dva bráchové kdy jeden druhému vzal autíčko, Vigilante musel vědět že tam Promethea najde, asi se jenom tak neprocházel po střechách . Tudíž mi to nahrává tomu, že spolupracují, jenom se jaksi nemůžou dohodnout kdo Olivera zabije.

4.3.2017 | 19:30:28
Stardos

Tomuhle může nahrávat fakt, že jen Oliver a Adrian věděli, kde najdou jednoho muže, a objevil se tam Green Arrow a Vigilante :) Což právě byl další fakt, který mě přesvědčil, že je Adrian Vigilante

#4006 azoxid
4.3.2017 | 19:45:54
azoxid

#4005 Stardos: No, to mě tehdy přesvědčilo taky. Jediná další možnost je, že to Adrianmetheus řekl Vigilantemu, z nějakýho důvodu. Nebo má stanici napíchnutou :-D v nějakým kontaktu podle mě jsou.

4.3.2017 | 20:19:58
Stardos

Tak mě napadlo, jak se vůbec dozvěděl Adrian, že je Oliver GA? I kdyby podezdříval, že první Arrow je ten druhý, tak to se přece přiznal Roy ne? A ten je prohlášen za mrtvého. A taky mi neustále vrtá hlavou, jak ví o Legendách a jiných Earth

#4008 azoxid
5.3.2017 | 22:44:42
azoxid

#4007 Stardos: Možností je víc: v 5 díle mu to vykecal Church, než ho Chase/Prometheus zabil, ale tak nějak mi přijde, že to věděl dřív (proč by se jinak infiltroval do kanceláře starosty). To o legendách a jiných earths může vědět od Evelyn, díl před její zradou byla Invasion.

#4009 Stardos
5.3.2017 | 23:51:29
Stardos

#4008 azoxid: Church mu to sice řekl, ale on to věděl už dříve. To byl taky důvod, proč ho i zabil, Church neměl nijak chtít sundat GA, ale on šel po Oliverovi a přesto ho zabil. Pochybuju že Evelyn ví o jiných earts, o legendách možná jo, ale aby toho věděla zase tolik když ani nebyla při cross-overu? Jako doufám, že dostaneme odpovědi :D

6.3.2017 | 0:05:34
millo21

Mě spiš vadí že Oliver je znovu veřejný nepřítel číslo 1.

#4011 HellTsuku
7.3.2017 | 20:03:03
HellTsuku

#4010 millo21: JJ už je to trapné

Jinak pořád si myslím, že Thea měla být Cheshire, ten poteniciál stát se Anti-hrdinou měla teď neví co s ní. A to byl dobrej nápad.

#4012 Stardos
12.3.2017 | 21:12:13
Stardos

#4011 HellTsuku: V Young Justice je Cheshire naprosto dobrá postava. Jen nevím, zda by se Thea na to hodila :/

#4013 HellTsuku
12.3.2017 | 21:36:07
HellTsuku

#4012 Stardos: Určitě jenže to by s tím museli začít už od třetí série, nejpozději u čtvrté, jenže to zahodili do koše, celkově její potenciál proto zbylo jen tohle.

12.3.2017 | 21:57:31
Rubi

Ještě jsem nový díl neviděla s titulky, ale opravdu jsem se trefila? Opravdu je ten hlavní mozek Talia a je to kvůli pomstě Ra´se? Temný Arrow povstal :D ou jééé :D

#4015 červený gumáky
16.3.2017 | 13:38:17
červený gumáky

#4014 Rubi: nevim jestli je hlavni mozek Talia nebo jestli jenom spolupracuji, ale kazdopadne jsi mela pravdu, je to kvuli pomste Ra'se

#4016 Rubi
16.3.2017 | 14:06:37
Rubi

#4015 červený gumáky: Si vzpomínám, že se to řešilo u jedno článku a dělala se sranda že by to bylo vtipný kdyby to bylo jako v Temným rytíři a Talia spolupracovala s Prometheem :D

16.3.2017 | 15:01:28
Stardos

Teď už ale vážně, jak se Adrian dozvěděl o Shado? :D

#4018 Scoop #4019 Scoop
16.3.2017 | 18:33:39
Scoop

#4017 Stardos: Hmm a jak ví o Legendách a cestování v čase a jak ví o Flashovi a otom kde skutečně pracuje a kde drží vězně a jak vůbec ví, že tam drží meta-lidi. Klučina toho víc až moc, tak aby se z toho nakonec nevyklubalo jen špatné psaní scénáře :p

#4020 Stardos #4021 Stardos
16.3.2017 | 19:34:40
Scoop

#4017 Stardos: a ještě jak věděl o Black Siren – což navazuje nato, že věděl vše otom kde a kdo ji drží a že vůbec existuje.

16.3.2017 | 19:35:12
Stardos

#4018 Scoop: O Flashovi a těhletě věcech se mohl dozvědět z PC (i když se mi to nezdá no :D ). Jenže Shado? To musel jedině navštívit Sladea či její sestru, protože Sara mu to říct nemohla

16.3.2017 | 20:06:33


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama