Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Stardos

#4018 Scoop: Jinak právě proto jsem si myslel že to je Tommy, ví toho až moc

16.3.2017 | 20:07:26
mobidak

Ja si myslim ze oliver povedal o shado talli v rusku a preto to vie adrian

#4023 Stardos
16.3.2017 | 20:40:27
Stardos

#4022 mobidak: Oliver co se nerad baví o tom, co na ostrově dělal? :D No nevím :D

16.3.2017 | 20:45:06
červený gumáky

a to kdyz to Oliver rekl Talii kdyz ho ucila ? A ona to pak rekla Prometheovi ?

16.3.2017 | 22:27:11
azoxid

Talia mu hlavně říkala, že už když za ní před lety Adrian přišel, tak o Olliem věděl hodně věcí. O Shado se dozvěděl asi nějak jinak, ikdyž nechápu jak :-D Jentak mimochodem, díl nám alespoň potvrdil jednu věc – Pike vypadává ze seznamu podezřelých na Vigilanteho, jakkoliv to byla nízká šance. Homomanžel to taky nebude, takže holt nová postava.

#4026 Stardos
17.3.2017 | 12:31:27
Stardos

#4025 azoxid: Vypadá to na real Adriana Chasea

17.3.2017 | 13:37:44
Hed94

Mě furt přijde Prometheus takovej nemastnej, neslanej… uměle temnej… Bylo by super, kdyby ve finále poumíral celej ten tým Arrow a zůstal tam třeba jen Diggle… ale to se asi nestane.

18.3.2017 | 12:10:56
HellTsuku

Takže co dál kdo umře, Thea nebo Nyssa :D

18.3.2017 | 18:08:30
Duffy151

tak epizoda kapiushon konečně potěšila. díl byl fakt perfektní plno akce, žádný kecání celou epizodu připomělo mi to některé díly z první série podle akcí a i souboje byli kupodivu dobře udělané to už jsem v arrow dlouho neviděl mohli by to vést v tomhle duchu častěji. měli to vést jako temný děj pro srandu a trapný hlášky tu máme Flashe ale Arrow byl dřív bezva a touhle epizodou to opět dokázali že tvůrci pokud by chtěli tak stále by z toho dokázali dělat dobrej seriál. jen se bojím že to byla zase jedna epizoda z 10. Jinak bomba myslím že finále téhle řady bude lepší než ty předchozí.

23.3.2017 | 23:24:05
Lyra

mam pokrk flashbacku, dokdy jeste??? o nicem epizoda, opet nejake drama. aspon ze se to od dalsi casti rozbehne

#4032 Ben111
24.3.2017 | 1:31:34
Baltik

Díl byl paráda ! Tolik krutosti a akčních scén nebylo v celé 4 řadě. Přišlo mi, že se přítomnost a flashbacky přetahovaly, kdo zahraje krutější scénu.

24.3.2017 | 8:29:40
Ben111

#4030 Lyra: A jako co jiného by jsi tam ještě chtěl? Tohle byt super návrat k první sérii…

24.3.2017 | 9:30:56
Ben111

Dlouho jsem se takhle netěšil na další dí… Oliver to podle mě na Promethea jen zahrál, řekl mu co chtěl slyšet a teď po něm půjde sám, alespoň v to doufám.

#4034 Lyra
24.3.2017 | 9:32:49
Lyra

#4033 Ben111: podle me nezahral, v nejakem clanku tady se psalo ze jeho zivot se ted zmeni, a ja jsem rada, je to neco novyho, uvidime jak se mu bude darit bez masky

24.3.2017 | 11:10:39
Esopeso

Nejlepší díl z celé 5 série ! Tohle je vracení se zpět ke kořenům a tak to má být !!!! Paráda !

24.3.2017 | 15:56:01
azoxid

Oliver má hlavně už opravdu hodně zkušeností s mučením lidí :-D

25.3.2017 | 13:35:42
panakoja

som zvedaví akú rolu ešte zajhraje malcolm vo flashbackoch

25.3.2017 | 19:16:41
marecek8

Och môj bože. :D Mohli mať pokoj, Bratva by zabila Adriana, ale nie, oni predsa musia zachrániť Oliverovu dušu.Takáto hovadiny si už mohli konečne ušetriť. :D Ako je mi jasné, že by nemohli Adriana zabiť už teraz, ale preboha, veď to je totálna retardácia, celý ten Diggle, Oliver a ich moralizovanie o ničom, keďže vždy vieme, ako to skončí. :D Takže v podstate zachránili psychopata pred Bratvou, ktorý im znepríjemňuje život pár mesiacov a potom tam strieľajú aj tak po hocikom. :D What? :D To, čo majú za zbrane? Akože nikto im tam nikdy neumrie, keď ich postrieľajú? :D Nesnažím sa už nad týmto seriálom veľmi zamýšľať, ale táto séria ma baví, len proste toto sa už nedalo dnes. :D

#4039 Norbit882
30.3.2017 | 23:36:40
Norbit882

#4038 marecek8: Přesně. Kdy už tvůrce napadne, že lidé chtějí zabíjení a spousty mrtvol a né pindání o dušičce, která stejně je každýmu k hovnu, tedy za předpokladu že by jí člověk měl. Proč to prostě udělali tak nelogický? Prostě by Bratva převrátila město naruby jenom aby Chase dostala. Ale ne… on by si někdo udělal bebínko a vrchní černý homoděj s ještě černějším vojclovským psychologem (Diggla jsem měl rád v předchozích sériích, ale co z něj udělali teď? To se na mne nezlobte, ale to je skutečně žalostný co je z něj teď), blonďatá schyzofrenička a mexický „načos“ hrající si na tvrdého pouličního bijce. Chci zpátky původní tým. Theu, Diggla, Laurel Lancovou a Ubrečcity (ale tu z první série. Tam byl výborná) Ten zbytek může pochcípat a já doufám, že někdo propašuje takto pozměněný scénář do studia a stane se to tak.

31.3.2017 | 7:21:27
paule

Mám tak trochu smíšené pocity z poslední epizody. Adrian který má před Oliverem a celým týmem neustále náskok a všechno má promyšlené tak ale nepočítal s tím že by ho mohli odhalit jako Promethea? Doufám že v dalších dílech se ukáže že počítal i s tímhle

31.3.2017 | 7:46:09


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama