Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

lukendo

a jelikož tam je Kovar, tak možná to je ten důvod před čím v pilotu utíká :)

#4082 dovahkiin
11.5.2017 | 21:15:35
dovahkiin

#4081 lukendo: to si nemyslim, za těch 5 let by se Kovar musel ukázat, prostě utíkal jen aby sithnul zapálit ten oheň, Kovar a jeho muži zemřou

12.5.2017 | 16:10:21
Rubi

#4079 Stardos: a my tady spekulujeme jak to že z něho bude takovej hároš za pár dní a oni to mají takhle vymyšlený :D

#4084 Stardos
13.5.2017 | 9:46:26
Stardos

#4083 Rubi: Tak já si myslím od začátku, že si to dolepí :D

14.5.2017 | 19:06:07
marecek8

Mne už je vážne Olivera ľúto, že z neho tvorcovia robia takého debilka, že sa aj po takom čase nechá napáliť. Veď samozrejme, že ho nemôže zabiť. Zabil už kadekoho, ale vždy pri tých najväčších psychopatoch sa proste rozhodne, že je čas na riadnu spravodlivosť. Budúci rok budem vážne premýšľať nad tým, či sa do toho znovu pustím. Tie dva diely ešte vydržím…

16.5.2017 | 0:22:23
Bizzy

Musím říct, že teď mě dostali. Takhle vzrušenej jsem nebyl od dob 1. a 2. série. Tak teď už čekat jenom na finále. Bude to masakr.

18.5.2017 | 20:02:16
Lyra

skoda ze to neni skutecnej manu benet ale nejakej jinej herec co ho hraje, proto se na to tolik netesim

#4088 SikyCZ #4089 Norbit882
18.5.2017 | 22:27:12
Norbit882

#4087 Lyra: Podívej se na ten trailer k poslední epizodě… a koukni se na předposlední díl. Je to náš Manu. Když se podíváš jak vypadá v tom jiném seriálu kde hraje, tak zjistíš, že je to skutečně on.

19.5.2017 | 6:55:14
Norbit882

Mimochodem… proč jsou titluky tak moc opožděný? Dřív to bývalo, že ještě než vyšel další díl, tak tiluky k aktuálnímu již byly hotové?

19.5.2017 | 6:55:44
pato3012

ah ten náš Manu…týždne to hral na to, že on tam nebude, že sú to len dohady a zbožné priania, že kašle na nich…a ono to bolo len cele jedno veeeeeeľke divadielko :D ešte aj poďakovanie stephanovi a gregovi na INSTA… :D ale som rad, že žiaden dabler, ale náš Manu…človek je hneď štastnejší :)

19.5.2017 | 12:30:24
Impulse

Dnešní finále stálo za to. Škoda, že finále Flashe nebylo podobně zajímavé.

#4093 Šaky013
25.5.2017 | 7:37:06
Šaky013

#4092 Impulse: Taky jsem si říkal, že takhle má vypadat finále. A hlavně konec, kdy netušíme, jak se k tomu scénaristé postaví… U Flashe je jasné, že se vrátí. Tady nikdo neví :)

25.5.2017 | 7:47:16
Avern

me se finale libilo… manu skvely jako vždy a trosku me zamrzelo ze to ocekavane cameo byla moira a ne třeba shado … chtěl jsem boj a dostal jsem ho :-) a merlyn není a nemusi byt mrtvy

25.5.2017 | 8:24:42
Hed94

Nevím jak vám, ale některý momenty, byly vyloženě cringe, celkově ale lepší finále než u ostatních CW seriálů… Jsem zvědaj na čtvrtou řadu… ikdyž se bojím toho, že všichni přežijí, protože je to Teen drama.

25.5.2017 | 11:05:21
Hed94

Nevím jak vám, ale některý momenty, byly vyloženě cringe, celkově ale lepší finále než u ostatních CW seriálů… Jsem zvědaj na čtvrtou řadu… ikdyž se bojím toho, že všichni přežijí, protože je to Teen drama.

25.5.2017 | 11:05:22
Rubi

Mohli se schovat do bunkru Argusu, tam by možná ten výbuch v pohodě přežili … myslím že nikdo z nich neumřel, že se stihli schovat … myslela jsem že to bude naopak že se bude pochybovat o osudu Olivera, ale u toho by to nemělo smysl, zvlášt po jistém dílu ve třetí řadě :D

25.5.2017 | 11:31:44
Draumer

Nemyslím si, že by všichni členové týmu zemřeli. To by pak nemělo smysl točit šestou sérii. Ale musím říct, že mě to fakt dostalo, takový závěr jsem nečekala :o

25.5.2017 | 14:32:37
marecek8

Prosím vás, čo to používajú za teleportačné vybuchovátka? :D Zrazu to buchne, dym a človek je fuč. Veľmi zaujímavé. :D Neviem prečo som sa pri tom dnes tak pozastavil. :D

Ale jo, bolo to super. Slade bol skvelý… až by som uvítal mať ho tam nastálo.

#4101 Rubi
25.5.2017 | 14:57:31
Stardos

Já to zatím vidím takto: Evelyn a Cap. Boomerang po smrti. Black Siren, René a Dinah na 100% naživu

#4101 Rubi
25.5.2017 | 15:19:34


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama