Arrow S05E08: Invasion!

S05E08: Invasion!

S05E08: Invasion!

Oliver se probouzí do života, kde nikdy neodplul na parníku, který ztroskotal. Robert a Moira Queenovi jsou živí a zdraví. Laurel je jeho snoubenkou a mají těsně před svatbou. Všechno vypadá perfektně, ale Oliver si začne všímat drobností, kvůli kterým začne tuto novou realitu zpochybňovat. Felicity a tým nováčků se za pomoci Flashe a Supergirl snaží porazit novou hrozbu.

cz sk en
30.11.2016
3 550 000
43 minut


Základní info:

Režie: James Bamford
Scénář: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Wendy Mericle
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Willa Holland (Thea Queen), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Echo Kellum (Curtis Holt), Paul Blackthorne (Quentin Lance), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Grant Gustin (Barry Allen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Susanna Thompson (Moira Queen), Caity Lotz (Sara Lance), Brandon Routh (Ray Palmer), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Nick Zano (Nate Heywood), Melissa Benoist (Kara Danvers), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Joe Dinicol (Rory Regan), Jamey Sheridan (Robert Queen), Erica Luttrell (Laura Washington), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dohnal04

katastrofa .. já teď opravdu chci dát 0%

28.5.2017 | 23:25:20
eli.hot

Škoda, že nelze dát nula. Už dřív jsem v hodnocení zmiňovala, že zasahování do děje seriálu z jinýho seriálu je největší zhovadilost. Tohle si měli odvysílat ve Flashovi, ne tady. A ještě ubožejší je, jak si tohle uvědomují i tvůrci a když postava vyřkne nějakou nevysvětlitelnou blbinu, sama si odpoví: ,,Lucky guess." No každopádně točit tento díl rozhodně nepatřilo mezi lucky ideas.

16.3.2017 | 18:10:40
Kelghor

No tak to byla sračka vážení, že jsem neměl ani sílu to sledovat a prostě jsem to jen tak rychloobrázkově projel. K čemu nějaký virtuální reality s vymyšlenou dějovou linkou, která ude záhy zase stejně uplně pohřbena? K čemu oživovat uplně debilně a sentimntálně tolik postav?

By to naprosto, naprosto díl o ničem Možná, že si u toho někd poplakal, ale to se můžete koukat na zuplně jinej díl seriálu. Žádnej twistplot, nic zajímavýho…

Prostě hrůza.

A pak tomu dá nějakej idiot 5* a řekne že 1 dávají jenom ti co chtějí střílečku a fight? =D Tak ty fighty, co postrádaj logiku v Arrowovi taky přeskakuju (rom těch epickejch se Sladem a podob…)

Každopádně, díl, kterej byl totálně k ničemu. Prostě výplňovka, bezesmyslu… A ještě k tomu tam pletou flashe, kterej je uplně tragickej. Ach.

16.2.2017 | 19:39:12
Oju

aj keď som tomu sám neveril, bolo fajn vidieť Laurel späť

4.2.2017 | 21:55:07
SniperkaDanda

Špatnej díl, nudnej, vůbec do celého děje nezapadá a nijak nesouvisí s ničim. To samé ve Flashovi, tyhle díly celý seriál akorát narušují.

30.1.2017 | 23:32:20
golden.boo

To jsem fakt jediná komu se tenhle díl nelíbil? Ok, sleduji jen Arrowa, takže nějaká trilogie jde mimo mě. Beru to jen jako jednu velikou šílenost mezi normálním příběhem Arrow. Ať si to je třeba výroční díl, bylo to strašný.

29.1.2017 | 20:11:51
Metfak

Prostě špatně natočený film, rozdělený do tří částí…

26.12.2016 | 14:41:39
targaryen

Skvělý, emotivní díl. Jednohvězdičkové hodnocení puberťáků, co chtějí vidět jen „střílení“, úplně ignorujte :)

16.12.2016 | 20:38:52
drioton

To bola nuda strašná

14.12.2016 | 16:51:01
fidolik

Sorry všem co tu píšete hovna jakože nejslabší díl… přesně to co mi poslední dvě série u Arrowa chybělo byli přesně takové scény kdy vám proběhne mráz po zádech… a přesně to se dělo celou tuhle epizodu… a nejvíc to vygradovalo… když se Oliverovi zjevili všichni o které nějakým způsobem přišel a nebo v něj mají neuvěřitelnou důvěru to bylo neuvěřitelně silný naposledy jsem měl tohle u dílu „TREE GHOSTS“ z druhé série kdy se Oliverovi zjevil Tommy a řekl mu že není vrah, ale hrdina… tohle jsou kurva ty momenty který jsem miloval v Arrowovi a pro tyhle momenty byl Arrow jeden čas možná nejlepší hrdinskej seriál… kdo nedá tomuhle dílu plných 100% tak u mě neempatická a absolutně vybíravá osoba… celkově si myslím že 5. série je absolutně jinde než poslední dvě série, zdar a peace!

9.12.2016 | 12:43:44

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás