Arrow Hodnocení čtvrté řady seriálu Arrow

Hodnocení čtvrté řady seriálu Arrow

Hodnocení čtvrté řady seriálu Arrow

Na čtvrtou sérii se svrhla vlna kritiky, což se samozřejmě odrazilo na hodnocení samotných epizod. A proto vám přinášíme další rekapitulační článek, ve kterém se zaměříme právě na vaše hodnocení.


19 6
27.6.2016

S přibývajícími řadami klesá kvalita seriálu Arrow a tím pádem se i seriál více kritizuje. Na hodnocení to jde krásně vidět – čtvrtá řada nasbírala slabé průměrné hodnocení (80 %), které bylo horší než hodnocení třetí řady (89 %). Pro porovnání, první řada měla průměrné hodnocení 92 % a druhá řada 96 %.

Rovnou dvě epizody byly na Edně nejlépe hodnoceny. Byly jimi díly Beyond Redemption a Unchained, které získaly shodně 93 %. Nejhůře hodnocenou epizodou byl šestnáctý díl Broken Hearts, jenž obdržel pouhých 55 %. Jen pro zajímavost, crossoverový díl Legends of Yesterday zůstal na hodnocení 88 %.


Hodnocení všech epizod čtvrté řady seriálu Arrow naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Pro fanoušky IMDb byl nejlepší právě výše zmiňovaný crossoverový díl, který má dodnes 92 %. Za nejhorší epizodu fanoušci považují finální díl Schism, který se ani u nás na Edně nesetkal s velkým úspěchem.

Kdybychom měli porovnat hodnocení na Edně a na IMDb, tak zjistíme, že se v několika ohledech rozlišují. Celkem jedenáct epizod je hodnoceno lépe na Edně, zatímco jedenáct epizod je zase lépe hodnoceno na IMDb. U sedmnáctého dílu Beacon of Hope se fanoušci obou portálů shodli na stejném hodnocení – 69 %.

V příštím (a posledním) rekapitulačním článku se podíváme na ty nejlepší a nejhorší momenty ze čtvrté řady Arrowa.

Diskuze /4

Baltik

Kdyby tam nebyly ty stovky, tak to vypadá ještě bídněji.

27.6.2016 | 16:17:45
lukascoolarik

I ten průměr 80 % je pro tuhle sérii vysoce nadprůměrný a nevystihuje skutečnou kvalitu toho, co jsme si museli protrpět.

webmaster
27.6.2016 | 16:27:00
Esanti

Absolutně nechápu, jak se čtvrtá řada mohla dostat na průměr 80%.......40% by bohatě stačilo

#4 league
28.6.2016 | 20:24:59
league

#3 Esanti: To máš pravdu ale jinak Oliver už nebude arrow a vezme to za něj někdo jiný doufám že tahle řada bude stát za to aspoň

29.6.2016 | 13:33:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás