Arrow Sledovanost třetí řady seriálu Arrow

Sledovanost třetí řady seriálu Arrow

Sledovanost třetí řady seriálu Arrow

Po konci celé série se již stává pravidlem, že je čas na rekapitulaci. Tentokrát se opět podíváme na rekapitulaci číselnou, tedy z hlediska sledovanosti. V brzké době se dočkáte dalších rekapitulací.


25 1
1.6.2015

Třetí řada se na stanici CW těšila velké sledovanosti, i když na svého „bratra“ Flashe neměla. Celkem se tato sezóna dá považovat za velký úspěch pro seriál Arrow, protože v obecném měřítku předčila druhou řadu ve sledovanosti. Z celkovým průměrem sledovanosti 2,76 miliónu diváků porazila druhou řadu, která měla v průměru 2,62 miliónu diváků. Na první řadu však nestačila, ta měla průměr 3,21 miliónu diváků. To tak většinou u prvních řad bývá, protože se jedná o novinku, tudíž na ni ze začátku kouká nejvíce lidí.

Co se týče speciálně třetí řady, tak nejsledovanější epizodou byl osmý díl The Brave and the Bold, na který se celkově dívalo 3,92 miliónu diváků. Je to pochopitelné, protože na tento díl se dívali jak fanoušci seriálu Arrow, tak i fanoušci seriálu The Flash. Jednalo se totiž o crossoverovou epizodu a zde můžete pochopit, proč se stanice CW rozhodla pro minimálně jeden crossover za každý rok. Prostě jim to vynáší.


Když nebudeme počítat crossoverovou epizodu, tak nejsledovanějším dílem byl patnáctý díl Nanda Parbat, který nasbíral 3,07 miliónu diváků. Naopak nejméně sledovanou epizodou se stal druhý díl Sara, na který se dívalo pouhých 2,32 miliónu diváků. Stále však žádná epizoda neklesla pod 2 milióny, což je samozřejmě úspěch.

Zajímavostí je, že letošní finále mělo největší sledovanost v historii seriálu Arrow. Předčilo i finále z první řady a to o celých 600 tisíc diváků.

Graf sledovanosti všech tří sérií:

Brzy se můžete těšit na shrnutí hodnocení třetí řady a poté si celou třetí řadu představíme v závěrečné rekapitulaci, proto sledujte náš web.

Diskuze /7

Lucyus

Článek jsem četl ve stoje .. a bod , ve kterém čtu , že finále 3. řady mělo větší sledovanost než finále 1. řady mě doslova posadilo na prdel. :D

#2 Xavik
1.6.2015 | 22:48:45
Xavik

#1 Lucyus: Nezapomeň, že u první řady měla sledovanost snižující se tendenci, takže na úplně boží finále první řady se dívalo méně lidí. Ve třetí řadě se ustálil počet fandů a když to zkombinuješ s přítomností Flashe ve finále, což byl taky tahák na lidi, tak je to celkem logické, že finále třetí řady má o něco větší sledovanost než finále první řady. Nj, blbí Amíci. :D

admin
1.6.2015 | 23:01:41
Minky

cau lidi, zacal jsem sledovat arrowa a skoncil sem u S03E1, kde se Barry probudil. Mel bych teda zacit koukat na Flasha? Mam serialy stridat po jednom dile po 2 nebo to je jedno? diky :)

#4 Onewinged #5 Amper
2.6.2015 | 1:38:08
Onewinged

#3 Minky: Je to vcelku jedno. Snad jen v 7, nebo 8 episodě je crossover a pak někdy v 18 další mini crossover. Takže když to budeš sledovat současně tak budeš mít lepší provázanost, ale jinak se dají sledovat samostatně.

#6 Minky
2.6.2015 | 2:13:55
Amper

#3 Minky: Ono to je vcelku jedno jak říká Onewinged. Tam jde akorát o ty crossovery a poslední epizodu no.. Jinak vlastně Flashe můžeš sledovat zvlášť úplně normálně, protože o nic skoro nepřijdeš.

#6 Minky
2.6.2015 | 8:11:09
Minky

#4 Onewinged: #5 Amper: diky guys :) asi se budu koukat dle nalady

2.6.2015 | 16:42:30
Billy the Kid

mě spiš zaraži to že na drohou serii se divali asi nejmeně přitom zatim nej řada!!!!

3.6.2015 | 20:38:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás