Arrow Natáčení sté epizody započalo

Natáčení sté epizody započalo

Natáčení sté epizody započalo

Osmý díl páté řady seriálu Arrow, který bude shodou okolností crossoverový, bude stým dílem celého seriálu. Jeho natáčení právě začalo, ale bohužel nevíme, jak se samotná epizoda bude jmenovat.


25 0
19.9.2016

Diskuze /2

Harmasan

Na crossover se hrozně těším!! Bude to určitě skvělý :)

19.9.2016 | 21:42:14
Chomy/Ema

Já se toho nemůžu nabažit až uvidím všechny svoje čtyři nejoblýbenější seriáli pohromadě :D To bude užasný až se Arrow potká se supergirl!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!! A ostatní s někým další a navzájem se poznaj kdo by se netěšil :/ Fakt se těším na velký Crossover!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!! :D PS: v crossoveru bude Arrow Flash a samozřejmě Legents of Tomorrow a Supergirl!!!!!!! To je nelepší co se mi kdy může přihodit!!

20.9.2016 | 14:54:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás