Arrow 8 a půl spoilerů z PaleyFestu

8 a půl spoilerů z PaleyFestu

8 a půl spoilerů z PaleyFestu

Pozor, článek, který se chystáte číst může obsahovat spoilery!


0 0
17.3.2013

1. BLACK CANARY

Marc Guggenheim připomněl fanouškům, že Oliverovi trvalo pět let stát se hrdinou, takže chtějí, aby se její příběh vyvíjel realistickým způsobem a její proměna tak byla zasloužená. „Nechceme poškodit Laurel nebo Olivera tím, že řekneme, že Laurel měla špatný den a tak si nasadí obleček a začne zabíjet,“ říká výkonný producent Andrew Kreisberg.

2. OLIVEROVO VELKÉ TAJEMSTVÍ

Teď, když zná Tommy pravdu, je na obzoru konflikt mezi ním a Oliverem. „Mění to celé jejich přátelství,“ říká Amell. „Tommyho velký problém je, že jsem zabíjel lidi. Tommy je dobrý chlap a tak nechce a ani se nedokáže smířit s tím, čeho by jeho přítel mohl být schopen.“


3. JE SÁRA NAŽIVU?

Matka Laurel – Dinah, se do Starling City vrátila se zprávou, že Sára, která podle všeho zahynula na lodi Queenů, je ve skutečnosti naživu. Samozřejmě, že Laurel bude v šoku a Katie Cassidy dodala, že Laurel bude muset zracionalizovat, zda za prvé, Dinah vůbec říká pravdu a za druhé, jak důvěryhodná tato informace je. Dinah bude mít mnohem více informací, než jsme čekali!

4. MAMKA QUEENOVÁ


Vzhledem k tomu, že Moiřin pokus o vraždu Malcolma nevyšel, bude se snažit udržet si pod neustálým dohledem Malcolma i nadále svou tvář. „Znovu je postavena do těžké pozice. Uzavře s tímto ďáblem další dohodu, ale to vše dělá pro svou rodinu,“ říká Thompson.

5. DARK ARCHER


Bude Oliver litovat záchrany Malcolmova života? Jednoznačně ano. „Malcolm je tak trochu jako zlý Bruce Wayne,“ říká Kreisberg a dodává, že oba jak Oliver tak Malcolm chtějí pro své město jen to nejlepší. „Zjistíte mnohem více o Malcolmovi a o jeho motivech.“ Je odrazem toho, kým by Oliver byl, kdyby neměl žádné morální zásady. Když mluvíme o úžasném žánrovém herci, jakým je John Barrowman, Kreisberg poznamenal, že v jedné z nadcházejících epizod se v seriálu objeví hvězda jednoho z žánrových seriálů.

6. OLIVEROVO A SLADEOVO PŘÁTELSTVÍ


„Jsou takovým prototypem Butche a Sundance,“ říká Gugenheim a dodává, že scénáristé budou jejich vztah v budoucích epizodách komplikovat a to tak, že se k nim brzy přidá „třetí element.“

7. MIMO STARLING CITY

Oliver se skutečně vydá mimo město. „Chystá se na výlet do Bludhaven,“ říká Kreisberg, což je fiktivní město z DC komiksů.

8. SPEEDY

Roy Harper si bude muset projít podobným vývojem jako Laurel a tak chvíli potrvá, než se přidá k Oliverovi. „Uvidíme záblesky jeho potenciálu,“ říká Guggenheim.

8 a 1/2. JAKÉ BUDE FINÁLE PRVNÍ SÉRIE?

Záleží, které finále myslíte, buď to na ostrově a nebo to ve Starling City, ale předem vám můžu slíbit že obě budou velkolepé.....

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás