Arrow Arrow bude pravděpodobně stále bez superschopností

Arrow bude pravděpodobně stále bez superschopností

Arrow bude pravděpodobně stále bez superschopností

Popravdě, superschopností jsme se v seriálu Arrow nejvíce obávali, a když to vypadalo, že se jich opravdu „dočkáme“, tak nakonec možná žádné nebudou. Chcete vědět víc? Poté si přečtěte následující článek.


2 0
19.11.2013

Už dávno jsme vás informovali o tom, že Starling City se dočká nového hrdiny, který bude mít superschopnosti. Není to nikdo jiný, než samotný Flash. S touto postavou se setkáme v 8. a 9. epizodě jako Barry Allenem, forenzním vyšetřovatelem policie Starling City.

V plánu bylo, že tato postava dostane svůj vlastní seriál a jeho pilotního dílu se dočkáme v seriálu Arrow, který měl být odvysílán jako 20. epizoda. Podobného tahu jsme se již mohli dočkat v seriálu The Vampire Diaries, kde byla ve 4. sérii pilotní epizoda nového upířího seriálu The Originals.


Nyní jsme se však dozvěděli, že vše není tak, jak bylo předpovězeno. Tvůrcům se asi myšlenka nadpřirozena nezamlouvala a svůj nápad si rozmysleli. Popravdě je Arrow jako reálný svět zatím perfektně fungující, tak proč to kazit? Tudíž tvůrci prozatím zrušili nápad pilotní epizody Flashe v Arrow a zatím to vypadá, že se Flashe, jako pravého Flashe, dočkáme až v pilotním dílu samotného seriálu.

Z toho plyne to, že Arrow je stále bez superschopností, což je určitě jen dobře. Není ale vyloučeno, že se s Barry Allenem nebudeme dále setkávat a třeba původní plán (8., 9. a 20. epizoda) stále platí, akorát bude stále bez svých superschopností.

Když už jsme ale u těch superschopností, tak odběhneme od tématu Flashe a zaměříme se na plánovanou 7. epizodu, která nás čeká již tento čtvrtek. Jak to bude s Hrabětem? Doufám, že si alespoň většina z vás pamatuje, jak vypadalo poslední Oliverovo setkání s Hrabětem. Člověk v takovém stavu přeci nemohl dále pokračovat v normálním životě, nebo ano? Protože podle ukázek ze 7. epizody vypadá velmi zdravě a čile. Co myslíte vy? Dočkáme se u Hraběte nějakých superschopností, které změní dění druhé série?

Diskuze /10

Liss93

Jestli zdravý znamená šílený tak ano, hrabě je totálně zdravý :D

#2 Xenicela
19.11.2013 | 19:03:22
Xenicela

#1 Liss93: asi tak :D

19.11.2013 | 20:31:54
Vegen

Bude to vyřešení nějakou drogou, která ho nakopne vždycky na čas a bude

20.11.2013 | 14:01:02
Nicolas

Flashe je škoda :-( … celkem jsem se na něj těšil. A co se Hraběte týká, můj konspirační mozek říká, že za jeho oživení může Bratr Blood :-D :-D

#6 Fery95
20.11.2013 | 14:46:00
Freddy951

Pre mna je Flash bez superschopnosti skvela správa takže pokial to naozaj splnia tak ja osobne som velmi rad kedže realisticky svet Arrow je proste super a netreba do toho pchat nič nadprirodzene.

20.11.2013 | 16:27:15
Fery95

#4 Nicolas: to by bylo super :) a představa že by třeba oliver musel na konci serie bojovat proti bratrovi bloodovi i hraběti zároveň by byl super nápad :)

20.11.2013 | 17:18:12
dbar

Realistický svět? Japonská ponorka s armádou superlidí, kteří mají deformované lebky? A připluli na stejný ostrov, který si vybral šílený terorista pro sestřelení letadla? Na stejný ostrov, u kterého havarovala Queenova jachta? To je realistický svět? Jinak Arrow je super seriál a těším se na každý díl :-).

#8 Xavik
20.11.2013 | 19:12:26
Xavik

#7 dbar: Vše je reálně možné. Neberte všichni všechno doslovně!!!

#9 MaVolt
admin
20.11.2013 | 21:25:27
MaVolt

#8 Xavik: Přesně tak, je to reálné a zároveň to v nečem není reálné, každý ať si to v hlavě přebere jak chce. Každopádně nějaké superschopnosti by seriál asi pokazily. Stačí, že se možná dočkáme nějaké „supersíly“ díky droze Brother Blooda a třeba se na konci série objeví Slade, který má taky mít nadsílu :)

22.11.2013 | 10:05:11
Serenitka

Tak za mne zase přesně naopak, Arrow je pro mne, co se „super hrdinů“ týká, zatím jednoznačně nejlepší seriál a celkově ho řadím mezi nej seriály vůbec. Ano ona „reálnost“ a to by museli být uvozovky na n-tou, ale budiž… je skvělá, ale sakra na Flashe jsem se těšil, jak malý kluk. Ovšem to je pohled komiksového maniaka, co má doma hafec komiksů a všechny filmy hrané i animované s touto tématikou, nikoliv neználka, kterému se pouze seriál zalíbil a svět DC mu nic neříká. Jenomže toho se asi tvůrci bojí, že by o tuto část fanoušků přišli. Přitom i ty superschopnosti by se daly dobře prodat a jelikož je Arrow ve správných rukou, myslím, že by se to povedlo. Škoda škoda… ale co už nechám se překvapit, třeba… třeba se někdy.. třeba ve 3. sérii dočkám Nightwinga nebo (a to už jsem si šlehnul rajského plynu) se objeví i Bruce Wayne:) Třeba jen v civilu a na nějaký štěk:) Když už tu je kanárek, tak proč ne:)

22.11.2013 | 18:09:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás