Arrow Bratva vítá novou posilu

Bratva vítá novou posilu

Bratva vítá novou posilu

Už dříve bylo jasně řečeno, že se v pátém roce flashbacků dočkáme Bratvy. Nyní známe další posilu, která se v těchto flashbacích objeví.


23 0
30.8.2016

S příchodem Bratvy přichází jak staré, tak i nové postavy. Nejenom, že se dočkáme Anatolyho Knyazeva, kterého jsme naposledy viděl ve druhé řadě, ale zároveň se dočkáme i nové postavy jménem Ishmael Gregor. Zahraje si ho herec David Meunier, který je známý například ze seriálů Damien či Aquarius.

(Herec David Meunier v seriálu Aquarius. Foto: NBC)


Ishmael Gregor bude novou opakující se postavou páté řady. Jedná se o děsivě vypadajícího ruského kmotra, který se začne zajímat o Olivera Queena. V komiksech se jedná o ruského kriminálníka, který touží po magických schopnostech démona Sabbaca. V seriálu Arrow však budou odhaleny jeho mnohem dřívější tužby.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás