Arrow Celina Jade mluví o své postavě a výcviku Olivera (1. část)

Celina Jade mluví o své postavě a výcviku Olivera (1. část)

Celina Jade mluví o své postavě a výcviku Olivera (1. část)

V nadcházející pauze jsme pro vás připravili pár zajímavých článků a překladů. Tady je první z nich.


1 0
10.4.2013

V kolika epizodách se objevíš?

Jsem si jistá, že se budu objevovat minimálně do konce sezony. Výjimkou je epizoda 21, ve které nejsou žádné flashbacky z ostrova.

Víš, co tě čeká ve 2. sérii?

Zatím ne. Všichni jsou zaneprázdněni prací na epizodě 23, což je finále 1. série, takže si myslím, že teprve potom budeme mluvit o tom, co se bude ve 2. sérii odehrávat.

Kdyby jsi měla Shado popsat jedním slovem nebo větou, co by to bylo?

Úžasná. (směje se) Opravdu mám tu postavu ráda. Myslím, že scénáristé odvedli skvělou práci. Je silná, je to opravdu silná ženská postava. Pro mě je to opravdu skvělé, protože je to poprvé, co hraji ženskou postavu, která je stejně silná a schopná vyrovnat se někomu tak silnému jako je Slade. To je důvod, proč jsem řekla, že je úžasná. Je to bojovnice, prostě úžasná.

V epizodě „Unfinished Business“ Shado trénuje Olivera. Jak by jsi popsala přístup Shado ve srovnání s přístupem Sladea?

Popsala bych Sladeův výcvik jako tvrdou lásku. Slade je velmi praktický, v tom smyslu, že Oliverovi řekne, „Podívej, musíš přitvrdit, jinak umřeš.“ Jeho tréninkové metody jsou tvrdé. Zatímco Shado má úplně odlišný přístup. Díky výcviku svého otce ví, že umění bojovat není jen o technice. Je to o kontrole mysli a je spousta jiných způsobů, jak dosáhnout věci, jak posílit ruce, jako plácáním dlaní do vody, aby byl Oliver schopen natáhnout luk. Se Sladeovým přístupem mohl Oliver pociťovat více tlaku, protože je na ostrově a s bojem v minulosti neměl žádné zkušenosti. Když někoho učíte plácat vodu, řekne si, „Okay, to zvládnu,“ zatímco tím nevědomky posiluje ruce.

Slade přešel od „Co děláš?“ k „Oh, teď to všechno dává smysl.“

Ano, je jako, „Ať se propadnu.“ (směje se) Jo, je to skvělé a já miluji ten fakt, že dokonce i Oliver je jako, „Vážně, další příběh?“ A můj otec takhle v reálném životě opravdu mluví. Kdykoli se ho na něco zeptám, přijde s dalším příběhem a já si říkám, „Ó můj bože, je to tady zase. Jaký příběh to bude tentokrát?“

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás