Arrow České titulky k epizodě The Recruits

České titulky k epizodě The Recruits

České titulky k epizodě The Recruits

České titulky ke druhé epizodě páté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody The Recruits. Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z CWzone. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

23 1
18.10.2016

Diskuze /6

Spiker

už je asi nikdo nepotřebuje, škoda.

18.10.2016 | 22:39:28
totti

nepremýšľali ste nad tým, že by ste radšej začali sami robiť titulky? teda, ak by mal kto

#3 Xavik
18.10.2016 | 23:28:41
Xavik

#2 totti: Jejich překladu si vážíme, jsme rádi, že ho dělají oni. Dokud bude web CWzone dělat titulky, tak překlad Arrowa nebudeme mít v plánu. Nechceme jim lézt do zelí. :)

admin
18.10.2016 | 23:48:00
CZEMarkus

Já si vždycky rád počkám na titulky od CWzone :)

19.10.2016 | 9:58:53
czjohns

Když porovnám jejich práci s tím „něčím“, co „konkurence“ vydává za titulky, tak je pravdou, že cwzone jsou kvalitou o několik stupňů výš. Je ale dost blbé, čekat na titulky tak dlouho, když například supergirl (kvalitou na podobné úrovni) byla hotová skoro hned :)

#6 sylek1
19.10.2016 | 15:17:34
sylek1

#5 czjohns: Jak už jsem psal jinde, jde hlavně o momentální volný čas překladatelů. To nejde srovnávat. Milenka a Danyssimo, kteří se starají o překlad Supergirl, mají tu velkou výhodu, že si mohou částečně přizpůsobit práci, proto jsme měli první dva díly ještě tentýž večer hotové i s doladěným časováním. Až nám do toho něco přijde a titulky budou třeba o den nebo dva dny později, tak se sesype kritika ohledně rychlosti překladu i na nás.

Jinak díky za kompliment, že překlad máme zatím kvalitou na podobné úrovni. To potěší a nakopne do další práce a jistě se budeme snažit úroveň udržet, nebo poskočit ještě o level výš. ;-)

19.10.2016 | 17:37:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás