Arrow České titulky k epizodě Unthinkable jsou hotové!

České titulky k epizodě Unthinkable jsou hotové!

České titulky k epizodě Unthinkable jsou hotové!

České titulky k třiadvacáté epizodě druhé série jsou hotovy! Ke stažení je naleznete v profilu epizody či na tomto odkazu: Unthinkable. Stačí poté kliknout na českou vlaječku.

5 0
15.5.2014

Diskuze /21

Cheera

ďakujem za titulky a nielen za tento diel ale za všetky :) úžasná časť! :D už aby išla 3. séria <3 :3

15.5.2014 | 21:44:43
chitka

Naprosto dokonalej díl ! UŽ se nemůžu dočkat 3 série :) A díky za titulky ! ;-)

#3 cammel
15.5.2014 | 21:47:21
cammel

#2 chitka: Souhlasím, úplně skvělý díl!, snad nejlepší ze všech, tedy myslím si, že byl rozhodně lepší než finále 1. série.. :)

Jinak samozřejmě také děkuji za titulky :)

Wow…Hong Kong!, konečně jsme se dostali k Amandě :), zajímalo by mě, co se tam všechno stane a jestli už tehdy byla u A.R.G.U.S.u :)

A taky mě zajímá, co bude s Theou a musím taky napsat, že ‚jablko nepadá daleko od stromu‘.. a aby ještě nakonec někdy nebojovala s nevlastním bráchou.. :)

#6 LostArrow
15.5.2014 | 21:56:32
Alinois

Mě úplně dostalo to seznámení Nyssy a Felicity, to bylo fakt dobrý :-) Jinak děkuji celému teamu za skvělý překlad titulek a za perfektní práci na webu. Díky :-)

Alinois
15.5.2014 | 22:12:28
Science Fiction

Skvělej díl :-) :-)

15.5.2014 | 22:26:08
LostArrow

#3 cammel: Hehe to stebou musím zase nesouhlasit jak jsem psal do diskuze první série mi přišla o něco lepší sice tady byl lepší záporák tak ten konec se mi až tak nezdál :D Jinak děkuji za titulky!!

15.5.2014 | 22:35:16
The Dark Knight

Můj názor je takový, že scénáristé šli s laťkou v této sezóně hodně vysoko :-) Navíc závěrečný díl – fakt pecka, nevim co teď budu dělat, čekání je dlouhé…Věřím, že 3. řada může být ještě lepší pač seriál má na to potenciál a bude naprostá pecka :-)

15.5.2014 | 22:40:09
Homukulus

Taktéž děkuji celému týmu za užasnou práci.

15.5.2014 | 23:05:57
dalibor.durcak

Tak finále nebylo sice „epic“, ale bylo „jen“ dobré. Díky za titule a těším se na budúce :)

16.5.2014 | 3:44:48
fedaikin

Děkuji za titulky. Jinak musím říct, že finále bylo vynikající. Scéna představení Nyssy a Felicity byla naprosto parádní, Fel je prostě borka na pravém místě :) Tak mně napadlo jestli náhodou nebude Thea známá pod jménem Chesire – jasně tato postava je sice původem japonka nebo tak, ale jestli ji Malcolm vytrénuje tak by si mohla dát pár facek s Arsenalem a Chesire je pro Arsenala něco jako Catwoman pro Batmana :)

16.5.2014 | 9:24:01
vegeren

Po dvou letech na pekelném ostrově a nějakém času v Hong-kongu (a na dalších místech)… :-D

#12 migthedragon
16.5.2014 | 10:51:38
migthedragon

#11 vegeren: Mohli by tam přidat i Rusko, protože nějak to tetování kapitána získat musí. Takže pátá série bude – Po dvou letech na pekelném ostrově, roce v hong kongu, dalším roce v Rusku a posledním roce zpátky na ostrově jsem se vrátil z pouze jediným cílem, zachránit své město. :)

#13 billyboybb
16.5.2014 | 10:58:49
billyboybb

#12 migthedragon: to bolo dobre…:)

16.5.2014 | 11:05:56
MrGandy

Taky by mě zajímalo, jak to vymyslí a jak se z hong kongu dostane zpět na ostrov…

#15 migthedragon
16.5.2014 | 13:50:17
migthedragon

#14 MrGandy: Letadlem podle té poslední scény :D

16.5.2014 | 16:26:45
Gabbriela

Nemůžu si pomoct, ale čekala jsem víc, konec dobrej, ale prostě…nevim. Scéna, kdy řekne Felicity, že ji miluje, nedýchala jsem, hubu jsem měla až na zemi, nedávno jsem si říkala, že tam ještě nikomu neřekl, že miluje ( když nepočítám scénu s Laurel, kdy jí řekl, že jí miloval půlku života nebo co ) a když už konečně, stejně to nakonec vezme v podstatě zpátky…Tak kurňa, kdo je ta jeho ženská č.1 ?? :D. Trochu se bojím toho Hong Kongu, aby to nebylo natahování něčeho úspěšného a ve finále to bude průser, jako to bylo u Prison Break, co série, to šla kvalita dolů…

#17 migthedragon
16.5.2014 | 21:19:47
migthedragon

#16 Gabbriela: No přece Laurel. Proto Slade unesl v první řadě Laurel. Neříkám, že s tím souhlasím, ale tímto způsobem to scénáristé vedou. Daleko více by mi k němu seděla Sarah nebo Huntress, ale co nadělám. Navíc to je tak i v souladu s komixi, kde životní láska Arrowa je právě Black Canary ke které má Laurel našlápnuto.

16.5.2014 | 21:44:44
Alinois

Oni ale na comicsu vůbec nestaví. Sám tvůrce řekl, že scény mezi Oliverem a Felicity jsou pro ně klíčové, takže určitě nepovedou seriál směrem k Laurel či jiné ženě. Jako je jasný, že je nemohli dát dohromady, to už by se nikdo nedíval, takhle každej čeká kdy to mezi nimi konečně propukne. Druhá serie, to by bylo moc brzo. Krom toho myslím, že v tom proslovu nelhal, působil hodně přesvědčivě, dobře to prodal. Oni oba.

#19 migthedragon
Alinois
17.5.2014 | 7:30:04
migthedragon

#18 Alinois: No na komixu staví většinu seriálu (a tvůrci také řekli, že to kdo je jeho osudová žena se dovíme v díle, kde Oliver Laurel řekl, že jí miloval polovinu života), ale je to CW show, takže bych se nedivil, kdyby miloval Felicity a dál objížděl všechny ostatní ženský co se tam objeví :D Já bych to tipoval spíš že na to budou často narážet, ale nikdy je spolu nedají, protože se prostě k sobě nehodí. Možná z toho Felicity vyroste nebo si najde někoho jiného. Jo a scény mezi nimi často klíčové jsou, ale ne v tom romantickém smyslu. Spíše co se týče rozvoje Arrowa jako hrdiny v tomhle směru Felicity dost pomohla.

#20 Alinois
17.5.2014 | 8:52:40
Alinois

#19 migthedragon: Já bych zase řekla, že se k sobě hodí dokonale. Laurel přeci taky není žádná akční hrdinka, tou se stane až v průběhu. Nikde není napsáno, že by se jí nemohla stát i Felicity, zvlášt po tom co se dozvíme kdo je její otec. V tomhle případě jsem děsně zvědavá kdo to bude. Určitě nějaký mega záporák. Milostný příběh není momentálně pro děj zas až tak podstatný. Je mi jedno s kým Oliver skončí, kdyby to bylo s Felicity bylo by to pro mě jen takový bonbonek, ale nijak mi nebude vadit ani když spolu nebudou. Budou tam daleko větší zajímavosti, viz třeba to Oliverovo dítě.

Alinois
17.5.2014 | 9:51:16
sarnemka

díky za titulky :-)

A největší hrdina finále je pro mě jednoznačně Felicity. A nemusí mít ani žádné bojové dovednosti. Bylo fajn zase vidět Deadshota a Merlyna. Jsem zvědavá, co provede s Theou, tipuju, že v budoucnu uvidíme nějaký sourozenecký souboj. A novinka pro Digga? wow :-)

Co se týká té inkriminované scény ILY, tak Oliver zaskočil sám sebe a ty jeho štěněčí oči s úsměvem na konci hovoří za vše. Tam se něco děje mezi nima… ale uvidíme, kam s tím půjdou v dalších sezonách. Nevadilo by mi, kdyby na konci skončili spolu, naopak si myslím, že se k sobě hodí a mají velkou chemii. Obávám se ale, že autoři se tam budou bát jít, takže nakonec z Felicity udělají druhou Chloe.

Naopak mezi O a Laurel nevidím vůbec nic. Laurel mi nevadí ve scénách s rodinou, ale jakmile je s Oliverem, tak mám tendenci přeskakovat. To už by se mi víc líbil se Sarou, vypadají spolu dobře. A taky se mi nelíbí, jak si sestry Olivera mezi sebou přehazují jako horký brambor a ve finále si to opět neodpustili.

To že L bude Black Canary asi je už více než pravděpodobné. Pro mě BC bude vždy Sara. Laurel si jako BC nedovedu představit a hlavně Sara nasadila laťku hodně vysoko.

17.5.2014 | 10:05:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás