Arrow Co nás čeká a nemine v 1-3 díle druhé série

Co nás čeká a nemine v 1-3 díle druhé série

Co nás čeká a nemine v 1-3 díle druhé série

Na co se můžeme těšit v prvních třech dílech druhé série?


4 0
4.10.2013

1. City of Heroes

Datum premiéry: 10. 10. 2013
Český název: Město hrdinů


Oliver už nechce být nazýván strážcem! A jak tedy? 

Diggle a Felicity cestují na ostrov Lian Yu, aby tam našli Olivera, který po Undertaking opustil Starling City. Poté, co ho přesvědčí, aby se vrátil domů, Oliver zjišťuje, že jsou věci v ještě horším stavu, než si myslel – Isabel Rochev, kterou ztvární Summer Glau, se připravuje na převzetí Queen Consolidated, Thea odmítá navštívit svou matku ve vězení, Roy se snaží zaplnit prázdné místo, které mu po strážci zbylo a Laurel pracuje v kanceláři státního návladního na dopadení strážce. Mezitím, ve flashbacích, se Slade, Shado a Oliver ocitnou v zoufalé situaci.


2. Identity

Datum premiéry: 17. 10. 2013
Český název: Identita

Bronze Tiger a China White to je velmi nebezpečné spojení! 

Arrow zjistí, že lék, který byl poslán do Glades Memorial byl odcizen zloději. Roy se snaží zloděje zastavit, ale nedaří se mu to a je zatčen strážníkem Lancem. Arrow se dostane do ostrého souboje s Chinou White a Bronze Tigerem. Mezitím, Laurel chystá plán na chycení Arrowa a Thea dává Royovi ultimátum.

3. Broken Dolls

Datum premiéry: 24. 10. 2013
Český název: Rozbité panenky

Minulost důstojníka Quentina Lanceho vystaví do nebezpečí jeho dceru Laurel.

Detektiv Lance před lety zavřel do vězení kriminálníka Bartona Mathise (hostující hvězda Michael Eklund), uprchl během zemětřesení a znovu na svobodě mučí a vraždí ženy. Felicity se nabídne jako návnada, aby mohl Oliver, John a Quentin Mathise chytnout. Plán ale nevyjde, proto se Mathis rozhodne zajmout Laurel a zabít ji před Quentinovýma očima. Mezitím jsou Oliver s Theou ohromeni rozhodnutím okresním prokurátorem Adama Donnera (hostující hvězda Dylan Bruce), který navrhne trest smrti pro Moiru Queen. Oliver také požádá Roye, aby mu pomohl najít Canary.

Diskuze /5

JohnWinstonLennon

požádá Roye aby mu pomohl najít Canary? to jako Black Canary? to jsem teda nečekala že tam bude tak brzo a bude to teda ta Laurel nebo někdo jiný?

#2 Xavik
4.10.2013 | 21:46:22
Xavik

#1 JohnWinstonLennon: Canary jako Black Canary. ;) No ze začátku jí nebude ještě Laurel. :)

admin
4.10.2013 | 22:26:35
Wolfenstein

Začátek série vypadá jako slušný nářez, doufám, že to udrží po celou serii. Fakt, že Oliver prchnul zpět na ostrov, to je zajímavý, bude zajímavé sledovat proč to udělal. Možná měl pocit, že všechno ztratil. Tentokrát ale svou vinou.

6.10.2013 | 19:26:42
Dragon94

Trest smrti pro Moiru ? :O … Wau!

7.10.2013 | 9:45:38
Giros/Matis

„Ostrý souboj s Chinou White a Bronze Tigerem…“ tak na to se fakt těším. Chinu už v předchozích dílech několikrát porazil, ale teď když bude mít posilu, tak to bude doopravdy zajímavý. :)

7.10.2013 | 15:41:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás