Arrow Co nás čeká a nemine v 10-12 díle druhé série

Co nás čeká a nemine v 10-12 díle druhé série

Co nás čeká a nemine v 10-12 díle druhé série

Na co se můžeme těšit v 10–12 díle druhé série? Aktualizováno!


3 0
14.1.2014

10. Blast Radius

Datum premiéry: 16.1. 2014
Český název: Výbuch na obzoru


Je přesný jako hodinky!

I tak jde charakterizovat bombového atentátníka, který terorizuje Starling City. Oliver, jenž se vydá hledat tohoto útočníka, zjišťuje, že jeho dalším terčem je shromáždění Sebastiana Blooda a tak se ho snaží přesvědčit, aby akci zrušil, ale ten odmítá.

Po důkladném pátrání Oliver zjistí, že za všemi bombovými útoky stojí Mark Sheffner jenž si nechá říkat Šrapnel, ale to už je Oliver v pasti. Mezitím, Roy nadále před Theou skrývá svou nově nabytou sílu, ale poté, co je Thea svědkem jeho super síly, požaduje odpovědi.

11. Blind Spot

Datum premiéry: 23.1. 2014
Český název: Slepé místo

Něčí drogová závislost vypluje na povrch!

Oliver se dostane do sporu s Laurel, poté co nečekaně přišla požádat o pomoc Arrowa. Laurel žádá Arrowa, aby jí pomohl s vyšetřováním Sebastiana Blooda, podle ní má Sebastian namočené prsty v několika nevyřešených úmrtí. Oliver si není jistý, zda věřit obviněním proti muži, který je podporován veřejností, ale nakonec se rozhodne věřit Laurel.

Nicméně když se Laurel s Oliverem přiblíží pravdě o Sebastianu, odhalí její drogovou závislost a tak od sebe odtrhne pozornost. Mezitím se Roy svěří se svými novými schopnostmi Sin, která chce jeho sílu vyzkoušet. Bohužel, Roy není schopen svou sílu plně kontrolovat, a když ho ovládne vztek, téměř zabije člověka.

12. Tremors

Datum premiéry: 30.1. 2014
Český název: Otřesy

Kámoši jak hrom, jsou Arrow a Roy

Roy stále neumí ovládat nově nabité schopnosti a tak mu Arrow nabídne, že ho bude trénovat, tak aby byl schopný ovládat své schopnosti. Roy se stává nevyzpytatelný a odmítá poslouchat, pokud mu Arrow neodhalí svou pravou identitu, což Oliver odmítá udělat. Mezitím Bronze Tiger, utíká z vězení a ukradne Malcomův přístroj, který způsobuje zemětřesení.

Oliver a jeho tým se ho snaží zastavit, ale cestu jim zkříží Roy a všichni se ocitají v nebezpečí. Laurel, která prožívá nejtěžší chvíle svého života je vyloučena z advokátní komory.a ztrácí smysl života. Moira, která si užívá svobodu, je potěšena, když ji Walter pozve na večeři, ale nic není tak jak vypadá.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás