Arrow Co nás čeká a nemine v 13. - 15. díle druhé série

Co nás čeká a nemine v 13. - 15. díle druhé série

Co nás čeká a nemine v 13. - 15. díle druhé série

Na co se můžeme těšit v 13. – 15. díle druhé série? Auktualizováno!


1 0
21.2.2014

13. Heir to the Demon

Datum premiéry: 5. února 2014 (u nás 6. února 2014)
Český název: Ďáblův dědic

Zatímco je Laurel stále na svém dni, tak se Oliver, John a Felicity snaží přesvědčit Sarah, aby zůstala ve Starling City a konečně se setkala s Laurel a Dinah, aby jim mohla ukázat, že je stále naživu.


V té době do Starling City přichází Nyssa, dcera Ra's al Ghula a další členka Ligy Stínů, která má za úkol přivést Sarah zpět do Ligy Stínů. Když ji Sarah neposlouchá, tak Nyssa unáší Dinah, čímž si Sarah uvědomí, že staví svou rodinu do velkého nebezpečí a rozhodne se vrátit do Ligy Stínů.

12. února 2014 Pauza ve vysílání.


19. února 2014 Pauza ve vysílání.


14. Time of Death

Datum premiéry: 26. února 2014 (u nás 27. února 2014)
Český název: Čas smrti

Sára se připojuje k týmu Arrow a to se nelíbí Felicity, která se cítí opomíjena. Mezitím Arrow vyšetřuje zločince jménem William Tockman, kterému se přezdívá Král hodin. Král hodin, kterého ztvární Robert Knepper, je vynikající zloděj, jenž je vyzbrojen technologií, která dokáže otevřít jakýkoliv bankovní trezor ve Starling City.

Poté, kdy se Král hodin nabourá do počítačového systému ve skrýši, se Felicity cítí pod tlakem, a tak chce dokázat, že v týmu Arrow není jen omylem.


15. The Promise

Datum premiéry: 5. března 2014 (u nás 6. března 2014)
tějí Český název: Slib

Oliver je šokován, když zjistí, že Slade je ve Starling City! Ve flashbacích z ostrova se Oliver, Sára a Slade chtějí zmocnit lodi, ale v cestě jím stojí Ivo. Sára nabádá Olivera k zabití Iva, aby pravda o smrti Shado neranila Slada.

Oliver cítí obrovskou vinu, ale uvědomuje si, že mirakuru čím dál víc zatemňuje Sladovi mysl a tak souhlasí se zabitím Iva.

Diskuze /6

z_uzu

zas tie pauzy :/

5.2.2014 | 18:38:07
Bobisudka

díky olympiadě, prý, ale nejsem si tím jistá…A podle Stephena se máme hoodně těšit na 15.díl :) no jsem na to zvědavá :D

webmaster
5.2.2014 | 18:47:10
maxf1

Tak já četl, že v epizodě s Huntress (15.) by měla být Sarah jako Black Canary… takže si nemyslím, že s Nyssou odejde natrvalo.

5.2.2014 | 18:53:48
cece370

Stephan před chvílej odpovídal na fcb. Nejvíc se mi líbilo asi toto: What do you think will be Oliver's reaction when find out that Merllin is alive and is Thea's father? 28 · To se mi líbí · Odpovědět · Před 52 minutami

Stephen Amell I wouldn't miss tonights show.

5.2.2014 | 19:19:18
Kath315

dufam ze sa skoro vrati, ja canary zboznujem :)

5.2.2014 | 19:19:49
MatusBeres

Laurel nech zabije liga zabijakov a Oliver nech sa pomsti tak ze bude opet zabijat

5.2.2014 | 19:21:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás