Arrow Co nás čeká a nemine v 19-21 díle

Co nás čeká a nemine v 19-21 díle

Co nás čeká a nemine v 19-21 díle

Trochu se zpožděním, ale i tak je na co se těšit.


1 0
13.4.2013

19. Unfinished Business

Datum premiéry: 03. 04. 2013


V devatenácté epizodě se k nám vrátí další postava a tentokrát se jedná o samotného hraběte. Po tom co Hrabě uteče z ústavu pro duševně choré je město Starling city opět pod útokem nevyzpytatelné drogy známe jako Vertigo. Ve flashbacích z ostrova si Oliver vzpomíná na lekce, které ho Slade a Shado naučili.

20. Home Invasion

Datum premiéry: 24. 04. 2013
Již potřetí se k nám vrátí nepolapitelný Deadshot, který tentokrát zabil amerického velvyslance a dalších šest zahraničních politiků. Mezitím se Laurel usilovně věnuje tomu, aby ochránila mladého svědka, který je pro její případ nenahraditelný. Roy neustále pátrá po Kapuci, ale zatím marně.21. The Undertaking

Datum premiéry: 01. 05. 2013

Oliver se snaží urovnat vztah mezi ním a Tommym, ale všechna jeho snaha přichází vniveč a radši se zaměří na další jméno na seznamu. I díky honbě za dalším zkorumpovaným občanem Starling City se Felicity dostane poprvé do terénu a Oliverovi je hodně nápomocna. Při prohledávání notebooku narazí na transakci, která může vést k nalezení Waltera. Ve flashbacích se tentokrát vrátíme před havárií lodě a uvidíme Malcoma jak odhaluje pravdu o smrti své manželky.

Diskuze /3

xmalinka

najviac sa teším na 21. epizódu … fandím felicity :)

14.4.2013 | 10:56:29
Emily84

Souhlasím s tebou Felicity je moje favoritka, ta holka je fakt super. Ale stejně se nejvíc těším na poslední díl. Jsou tam vždy nejlepší rozuzlení ale také největší stresy, protože vždy končí nějakým clifhangerem. A celé léto se pak nervuji jak to bude dál

#3 Giros/Matis
14.4.2013 | 20:38:31
Giros/Matis

Přesně ať jde o jakýkoli seriál, tak poslední díly série jsou vždycky nejlepší, např. Spartakus poslední díl celého seriálu a to samé čekám u Arrowa, nemůžu se dočkat! :) #2 Emily84:

1.5.2013 | 11:15:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás