Arrow Co nás čeká a nemine ve 4-6 díle druhé série

Co nás čeká a nemine ve 4-6 díle druhé série

Co nás čeká a nemine ve 4-6 díle druhé série

Na co se můžeme těšit ve čtvrtém až šestém díle druhé série?


5 0
29.10.2013

4. Crucible

Datum premiéry: 31. 10. 2013
Český název: Zkouška ohněm


Je čas, aby kanárek zazpíval!

Oliver zjistí, že muž, který si říká „Starosta“ přiváží do Glades nelegálně držené zbraně, takže financuje akci „Peníze za zbraně“, aby tak pomohl vyčistit město. Bohužel to zjistí vyšinutý „Starosta“ a spolu se svým gangem vtrhne na akci, kde vážně zraní Sin. Mezitím, co se Canary chce mstít za Sin, zjišťuje Felicity důležité informace právě o Canary.5. League of Assassins

Datum premiéry: 7. 11. 2013
Český název: Liga stínů

Říká se, že risk je zisk. Bude i Moira riskovat se svým životem?

Oliver ošetřuje zraněnou Canary a snaží se ji přimět mluvit o tom, odkud přišla. Nicméně poté, co jsou Oliver a Canary v sídle Queenů napadeni trénovanými zabijáky z Ligy stínů, Canary přiznává, jak je s touto nechvalně známou skupinou spojena. Mezitím, asistent státního návladního nabízí Moiře možnost volby – okamžitě přiznat svou vinu a vyhnout se trestu smrti nebo zariskovat a jít před soud.

6. Keep Your Enemies Closer

Datum premiéry: 14. 11. 2013
Český název: Udržuj si své nepřátele ještě blíž

Do třetice všeho dobrého!

Na scénu přichází Amanda Wallerová, zaměstnankyně tajné organizace A.R.G.U.S, která pošle agenty, aby unesli Diggla. Následně Wallerová informuje Diggla o tom, že Lyla zmizela poté, co sledovala stopu, jenž ji měla dovézt k Deadshotovi. Když Diggle řekne týmu, že má namířeno do Ruska zachránit Lylu a dopadnout Deadshota, Oliver a Felicity se rozhodnou k němu přidat, ale věci se zkomplikují, když se objeví Isabel a trvá na tom, že se připojí k Oliverově „pracovnímu výletu.“

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás