Arrow Co nás čeká v 10. - 12. díle?

Co nás čeká v 10. - 12. díle?

Co nás čeká v 10. - 12. díle?

Tým bude řešit jak Promethea a Laurel, tak i Digovo vězení. Zároveň se členové týmu podívají do Ruska, kde budou mít poslání.


22 1
22.1.2017

10. Who Are You?

Datum premiéry: 25. ledna 2017

Oliver má obavy, že Prometheus má pravdu v tom, že ve svém srdci je skutečně vrahem, a proto hledá jakoukoliv naději, kterou nalezne v zázračném návratu Laurel Lance. Felicity se stále vzpamatovává ze smrti detektiva Maloneho a usiluje o pomstu, protože chce zastavit Promethea za každou cenu. Diggle bojuje ve vězení o svůj život.


11. Second Chances

Datum premiéry: 1. února 2017

Oliver se snaží dostat Kovara a dočká se překvapivé pomoci od Talie al Ghul. Když však Talia odhalí, co chce na oplátku, tak si není jistý, zda její pomoc má přijmout. Felicity se snaží proniknout do Národní bezpečnostní agentury, aby osvobodila Digglea, ale když selže, tak čelí neznámému protivníkovi. Curtis řekne týmu o strážkyni Tině Boland, která po celé zemi rozpoutává chaos.

12. Bratva

Datum premiéry: 8. února 2017

Jedna mise zavede Olivera, Felicity a tým do Ruska, kde se všichni setkávají s Oliverovým starým přítelem Anatolym. Lance je po rehabilitaci připraven se vrátit zpátky do práce v kanceláři starosty, ale když ho Susan požádá o rozhovor, aby s ním probrala jeho závislost, tak se stáhne. Celou situaci musí zachránit Rene.

Diskuze /4

Lex Luthor

Tak nejvíce se těším na Talii All Ghůl, Felicity zase hlavně když chtěl Oliver napoprvé nezákoně osvobodit Digglea postavila se mu do cesty a ještě proti němu poštvala jeho vlastní tým, teď ho zase bude osvobozovat ona a jako obvykle jí to projde.

22.1.2017 | 17:41:40
CoRnDuCK

Jsem velice zvědavý na tu Taliu.

23.1.2017 | 13:34:16
league

Oliver se sní prý vyspí

#4 Rubi
23.1.2017 | 22:08:39
Rubi

#3 league: A s kým se on taky nevyspí? :-D měl ve třetí sérii tatíčkovi Rasovi říct že měl pletky s jeho dceruškou, pokud věděl že to byla jeho dcera což ale myslím že to nevěděl :)

26.1.2017 | 11:43:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás