Arrow Colton Haynes mluví o Royově životě bez They

Colton Haynes mluví o Royově životě bez They

Colton Haynes mluví o Royově životě bez They

Před comic-conem se nám objevují čím dál zajímavější rozhovory. Tento rozhovor je zaměřen na Roey Harpera, který po odchodu They bude hledat další smysl života.


3 0
24.7.2014

Co nám můžete řici o 3. sérii Arrow?

No, četl jsem scénář k prvním třem epizodám…


Thea na konci minulé série opustila město. Trápí se kvůli ní Roy nebo si prostě jen žije ve svém vlastním světě?

Snaží se na to nemyslet. Pokaždé, když slyší její jméno říká, „Musím na hlídku“ nebo „Musím odsud pryč. Musím si vyčistit hlavu.“ Snaží se před tím utéct, protože Thea mu řekla, že už ho nikdy nechce vidět ani s ním mluvit. Neustále jí lhal, takže jí chce dát to, co Thea chce – prostor. Až se Thea vrátí, bude z ní drsňačka. Stejně tak z Laurel, stačí se podívat na fotky, které na instagram dává Katie.

Roy je teď v kontaktu s ostatními, takže uvidíme více jeho interakce s ostatními postavami místo toho, aby bral věci do vlastních rukou?

Ano a tento rok má také zajímavou dějovou linku s Felicity. Oba jsou typ „všechno vím,“ takže když dáte tenhle typ lidí do jedné místnosti, mají tendenci se navzájem opravovat, což může vyústit v zábavné situace.

Jsem za to rád, protože zbožňuju Emily a je zábava s ní pracovat. Je talentovaná a v tomto světě nová, je přirozený talent.

Předtím byl vztah Roye a Olivera více kontroverzní. Jsou teď více jako přátelé nebo je Oliverův vztah k Royovi čistě mentorský?

Oliver je pro Roye učitelem. V této sérii bude Roy zadržovat nějaké informace, nemohu říct, čeho se to týká, ale můžu říct, že ho to dostane do potíží. Roy k Oliverovi stále vzhlíží. Oliver je velmi laskavý a snaží se Royovi pomáhat.

Čeká Roye ve 3. sérii nějaká nová láska?

Něco jsem zaslechl. Netuším, kdo to bude, ale v komiksu to byla Cheshire, ovšem v komiksu také Roy přišel o ruku a má dítě. V seriálu je mu stále 19, takže opravdu nevím.

A John Barrowman je zpátky!

Je to ten nejúžasnější člověk na světě. Jsem nadšený z toho, že je zpět, bude to šílená jízda!

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /4

kiso1561

Ak bude Cheshire tak snáď bude aj Sportsmaster.

24.7.2014 | 18:27:28
S3F1K

Co se dle komiksu stane z They?

25.7.2014 | 11:07:32
Onewinged

Nic. Thea v komiksech neexistuje se mi zdá :D

#4 Zerg
25.7.2014 | 13:15:59
Zerg

#3 Onewinged: Poteší no :D

25.7.2014 | 15:59:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás