Arrow Další informace o Felicity, Laurel, Queen Consolidated a Crossoveru

Další informace o Felicity, Laurel, Queen Consolidated a Crossoveru

Další informace o Felicity, Laurel, Queen Consolidated a Crossoveru

Dočkáme se přátelství mezi Laurel a Felicity? Kdo získá Queen Consolidated? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi uvnitř článku.


1 0
20.8.2014

Existuje nějaká šance, že se dočkáme přátelství mezi Laurel a Felicity teď, když zná Laurel Oliverovo tajemství?

Výkonný producent Marc Guggenheim říká, že teď, když zná Laurel tajemství, bude dynamika mezi ní a Felicity „hodně zábavná“ a rozhodně ne v jízlivém slova smyslu. „Tyto postavy, včetně Sáry, mohou být více, než jen tím, čím jsou pro Olivera,“ poznamenává Guggenheim. „Vždy jsme se snažili rozvinout Felicity, Laurel i Sáru více než jen na to, zda tento týden jdou nebo ne s Oliverem na rande.“


Nějaké informace k Arrow?

3. série se bude zabývat tématem identity, což se nebude týkat pouze Oliverova rozpoložení mezi tím, zda může být i mužem nebo pouze hrdinou. „Thea bude stát před otázkou: Jsem Thea Queenová nebo Thea Merlynová?,“ říká Guggenheim. "Pro Diggla to bude: Jsem pomocník nebo svůj vlastní muž?

Felicity: Exituju také mimo doupě? Jsem něco více, než jen Oliverův objekt milostného zájmu? Lance: Pokud jsem vázán ke kancelářské práci, jsem pořád ještě policajt? Laurel: Jsem Laurel nebo můžu být jako má sestra?" Doufejme, že odpověď na poslední otázku je ano!

Nějaký další spoiler ke 3. sérii Arrow?

Oliverův seznam je minulostí! Stephen Amell prozradil, že až se Arrow po pauze vrátí, bude Oliver příliš zaneprázdněný chytáním všech nevýznamnějších šéfů zločinu ve Starling City, jejichž jména jsou úhledně uspořádaná v jeho doupěti. To by mohlo být dost problematické ve chvíli, kdy se na scéně objeví Ray Palmer. „Oba se snažíme odkoupit Queen Consolidated,“ říká Amell.

Máte nějaké informace o crossoverové epizodě mezi Flashem a Arrowem?

Slyšel jsem, že některé věci v obou seriálech spolu budou letos natolik souviset, že crossover mezi Arrowem a Flashem bude dávat smysl. „Něco se v Arrow na konci 7. epizody stane, což zapříčiní, že se tým Arrow vydá do Central City. V Central City zjistí, že se jedná o mnohem větší problém, který je všechny zase přiměje odjet do Starling City,“ říká výkonný producent Andrew Kreisberg.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /3

majino23

Tak co myslíte jak to dopadne s queen consolidated bude ji myt oliver nebo o ní príjde už uplně.

20.8.2014 | 23:12:57
maxf1

A není to jedno? Tahle dějová linka slouží jen pro rpzpracování Olivera jako člověka. A také zasazení Palmera. Ale výsledek nebude mít moc velkej vliv.

#3 majino23
21.8.2014 | 0:14:22
majino23

A odkial bude mít finance na všechno vybavení a techniku. #2 maxf1:

21.8.2014 | 12:34:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás