Arrow Další známé herecké posily do seriálu Arrow

Další známé herecké posily do seriálu Arrow

Další známé herecké posily do seriálu Arrow

Zřejmě nejvíce budou potěšeni fanoušci seriálů Homeland a Spartacus, protože nové herecké tváře pochází z těchto seriálů.


2 0
25.9.2013

První novou posilou do druhé série (oznámeno již před měsícem) je herec Navid Negahban, známý svou rolí padoucha Abú Nazíra ze seriálu Homeland. Tento herec si zahraje dalšího padoucha a to postavu Al-Owala, známého člena jedné nechvalně proslulé skupiny v DC komiksech. Je popisován jako impozantní nepřítel, který nahání všem hrůzu a umí to se šavlí. Své nekalé činnosti vykonává pečlivě a smrtelně.

S Al-Owalem se setkáme v páté epizodě (není známo, jestli se objeví ve více dílech) s názvem League Of Assassins (původní název byl The Demon Head což je jméno Ra Al Ghula, jednoho z Batmanových nepřátel). Al-Owal je také členem Ligy Stínů, které je Ra Al Ghul hlavou. A hádejte, kdo byl ještě členem Ligy Stínů? Ano, správně, Malcolm Merlyn.


Druhá zpráva zřejmě potěší fanoušky seriálu Spartacus, protože další posilou je herečka Cynthia Addai-Robinson, kde ztvárnila roli Naevie (druhá a třetí série). V seriálu Arrow si zahraje postavu Amandy Waller, která je zaměstnaná v tajné organizaci A.R.G.U.S. (Advanced Research Group United Support). Tato organizace má klíčové informace o Strážci.

Amanda Waller také řídí Sebevražednou jednotku, která nám bude ve druhé sérii představena. Členy této jednotky jsou například Deadshot nebo Bronze Tiger (také se objeví ve druhé sérii – článek tady). S Amandou se setkáme v šesté epizodě s názvem Keep Your Enemies Closer.

Je povzbuzující, že se v druhé sérii objeví další známé herecké tváře, proto doufejme, že si jich užijeme co nejdéle.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás