Arrow Diggle si v páté řadě moc dobře nepovede

Diggle si v páté řadě moc dobře nepovede

Diggle si v páté řadě moc dobře nepovede

S příběhem Johna Digglea nekončíme. Tvůrci si pro něj opět připravili zápletku, která vyvrcholí až ve dvanáctém díle. Pro Diga budou věci horší a horší.


23 0
19.10.2016

Diggle to v této řadě nebude mít vůbec lehké. Na konci druhé epizody The Recruits byl obviněn z vraždy vojáka, kterého však nezabil. Už by se zdálo, že na tom Diggle nemůže být hůř, ale opak je pravdou. Tvůrce Marc Guggenheim řekl, že tímto dílem začala Diggleova příběhová linie, která se potáhne až do dvanáctého dílu.

(Foto: CW)


Fanoušci uvidí, jak Oliver svému nejlepšímu příteli pomůže. „Na konci druhé epizody byl Diggle zatčen. Ve čtvrtém díle uvidíme, jak se s tím Oliver vypořádává,“ řekl Marc Guggenheim. Ostatně čtvrtý díl bude hodně o Oliverovi a Diggleovi. Víme to díky popisu dílu Penance.

Tak i tak, Diggle se pravděpodobně vrátí zpátky k týmu Arrow, protože se dočká nové helmy. Už v zítřejším díle uvidíme, jaké následky bude mít jeho údajná vražda.

Zdroj článku: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás