Arrow Dolph Lundgren se objeví i ve druhé polovině páté řady Arrowa

Dolph Lundgren se objeví i ve druhé polovině páté řady Arrowa

Dolph Lundgren se objeví i ve druhé polovině páté řady Arrowa

Konstantina Kovara jsme v seriálu Arrow neviděli naposledy. Dle slov tvůrců se ho dočkáme již brzy.


23 0
20.1.2017

Velkým lákadlem páté série Arrowa se bezesporu stal hvězdný herec Dolph Lundgren. Ten si v epizodách So It Begins a Vigilante zahrál Konstantina Kovara. Tvůrci si jsou vědomi toho, jak fanoušky baví jejich flashbacky, a proto se v následujících dílech dočkáme dalších flashbacků z Ruska.

„Rusko je v dnešních dnech hodně zmiňované, takže co se týče seriálu, bude v něm hodně Ruska. Dočkáte se jedné epizody, která bude tvořena převážně flashbacky z Ruska, tedy takové epizody, které jsme měli v první třech řadách seriálu. Tento díl bude později, ale bude v něm Dolph Lundgren jako Konstantin Kovar, který v něm sehraje hlavní roli,“ řekl producent Marc Guggenheim.


(Foto: CW)

Návrat Dolpha Lundgrena je skvělá informace, ale bohužel nevíme, v jaké epizodě nebo v jakých epizodách se objeví. Co se týče děje této flashbackové epizody, tak Guggenheim prozradil: „V této epizodě bude Konstantin mít velmi klíčové setkání se zkorumpovaným americkým multimilionářem. Vyvoďte si z toho, co chcete.“

Podle všeho to zatím vypadá, že flashbackovým dílem bude buď dvanáctá epizoda Bratva nebo třináctá epizoda Spectre of the Gun. Vše se dozvíme v následujících dnech.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /9

Stardos

Typuju tu Bratvu,Spectre of the Gun by mohla být epizoda s odhalením Vigilanteho :)

#3 Lex Luthor
20.1.2017 | 17:36:08
Lex Luthor

Fanoušky baví jejich flashbacky, já je moc nemusím, po druhé sérii nic moc, na flashbacky z honkgongu jsem se těšil, ale pak mi moc nedávali smysl, stejně jako ve čtvrté sérii tam byl dobrý akorát flashback když se tam objevil John Constantine.Ted v páté to celkem jde, zajímá mě, jak se z Olivera stal kapitán Bratvy snad to udělají dobře.

20.1.2017 | 17:41:23
Lex Luthor

#1 Stardos: Vigilanteho by mohli odhalit v 15 díle to taky bývá jeden ze zvratových dílů.

20.1.2017 | 17:42:38
league

Oliver selhal a Kovara nezabil takže by mohl být i v šesté sérii.

20.1.2017 | 19:47:09
CoRnDuCK

No shit

20.1.2017 | 20:34:12
scottt1

Bolo by to dost zaujimave, keby sa tam Kovar neobjavil, hlavne, ked Oliver chce jeho smrt koli Taiane :D

20.1.2017 | 22:15:22
Lex Luthor

Dřív jsem myslel, že Kovar bude prvním jménem na Oliverově seznamu, ve flasbacích by pak ukázali, jak se rozhodl vrátit domů a začít se svoji kariérou. bohužel Oliver jde po pomstě za svoji přítelkyni, Taiana mu, ale myslím řekla, že po její smrti měl vyhledat její rodinu a říct jim jenom upřímnou soustrast, nějak jsem nepochopil proč se jejímu otci mstí.

20.1.2017 | 23:06:53
tomaz1124

jo bratva to v tehle serii zamychala ale jak se z ruska dostal znovu na ostrov to mě zajima protože v prvnim dile prvni serie byl na ostrově tak ja si myslim že kovara zabil ale neco v tom musi byt že

20.1.2017 | 23:38:30
Lex Luthor

Oliver se po zabití Kovara rozhodne zinscenovat svůj návrat mezi živé, vrátí se na ostrov, nechá si narůst plnovous a počká si na rabáře, kteří ho vyzvednou

21.1.2017 | 15:03:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás