Arrow Dvě nové postavy v Arrow

Dvě nové postavy v Arrow

Dvě nové postavy v Arrow

Comic-Con v San Diegu skončil a bylo na něm řečeno spoustu novinek. Jednou z nich bylo i oznámení dvou nových postav, které se v druhé sérii objeví.


3 0
22.7.2013

První postavou je Ben Turner, lépe známý jako Bronze Tiger. Tuto postavu ztvární herec Michael Jai White. Bronze Tiger se v seriálu přidá ke gangu Chiny White a bude tak představovat další hrozbu pro Olivera.

Další hostující hvězdou bude herec Kevin Alejandro (na obrázku v hlavičce), který si zahraje postavu Sebastian Blood, což je člen městské rady, který se díky zemětřesení dostává k moci a začne vinit rodinu Queenů z tohoto zemětřesení, které zpustošilo Starling City. Tím se také dostane do křížku s Oliverem Queenem.


K oběma postavám chystáme speciální články, abyste se mohli s novými postavami více seznámit, takže sledujte náš web.

Diskuze /3

Bizzy

Tak to bude solidní masakr, ale upřímně Whitea by nesložil ani diggle, kterej má ve skutečnosti černej pás s oliverem. A doufám, že white v seriálu ukáže vše ze svého umění.

23.7.2013 | 20:52:47
-_o

Tak na Whitea se neskutečně těším, pokud ukáže aspoň z poloviny to co umí, tak Oliver nemá moc nadějí :D

30.7.2013 | 13:00:15
migthedragon

Michael Jai White proti Arrowovi? No nic tak to Arrowa čeká další nakládačka při které bude jen s úsměvem vzpomínat na tu, co dostal od Malcoma :D

23.8.2013 | 15:15:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás