Arrow Dvě nové tváře míři do Starling City

Dvě nové tváře míři do Starling City

Dvě nové tváře míři do Starling City

První novou hereckou posilou je velmi zkušená herečka Teryl Rothery, druhou posilou pro seriál se stala mladá neokoukaná herečka, modelka a zpěvačka Ashley M. Macdonald.


2 0
13.8.2013

Moira Queen je souzena za zničení Glades, a proto bude potřebovat dobrého právního zástupce. Z toho důvodu je zavolána její dlouholetá přítelkyně a právnička Jean Loring, která pro vítězství u soudu udělá cokoliv. Do role Jean Loring, byla obsazena Teryl Rothery, kterou můžete znát z kultovního seriál Stargate SG-1, kde ztvárnila postavu skvělé doktorky Fraiser.

Druhou hereckou posilou je mladá neokoukaná herečka, modelka a zpěvačka Ashley M. Macdonald, která má za sebou jen epizodní roličku v seriálu Emily Owens M.D., o to více se můžeme těšit, co nám tato talentovaná herečka předvede v seriálu Arrow, kde byla obsazena do role dámy v nesnázích.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás