Arrow Herečka Katrina Law mluví o možném setkání Nyssy a Talie

Herečka Katrina Law mluví o možném setkání Nyssy a Talie

Herečka Katrina Law mluví o možném setkání Nyssy a Talie

Talia al Ghul a Nyssa al Ghul se v seriálu zatím nikdy nepotkaly. Nedávno o této možnosti promluvila herečka Katrina Law, která je jednoznačně pro jejich setkání.


20 0
21.1.2017

Prakticky od příchodu Nyssy al Ghul do seriálu Arrow si každý znalec komiksů začal klást otázku, kdy se dočkáme její starší sestry Talie, která je mnohem známější než její mladší sestra. My už nyní víme, že se Talie dočkáme a jakou roli sehraje, ale teď se spíše nabízí otázka, kdy si tyto dvě sestry zahrají v jedné scéně.

Herečka Katrina Law se v seriálu naposledy objevila ve čtvrté řadě, od té doby po ní nebylo ani vidu, ani slechu. Nicméně to neznamená, že by se herečka nechtěla vrátit. „Vždycky jsme to řešili. Ať se to stane skutečností, či nikoliv, tak bych se chtěla s Talií potkat. Vidět je bojovat po boku či proti sobě by bylo něco skutečně epického. Kdybychom ještě mohli udělat nějakou flashbackovou scénu s Ra's al Ghulem… Sepišme petici,“ řekla herečka Katrina Law.


(Foto: CW)

Pokud je samotná představitelka Nyssy al Ghul otevřená této možnosti, tak doufejme, že tomu tvůrci dají zelenou. Jediným problémem je natáčecí rozvrh herečky Katriny Law, protože ta právě natáčí seriál Training Day.

Chtěli byste se dočkat tohoto sesterského setkání? Pokud ano, tak byste chtěli, aby tyto sestry bojovaly proti sobě, nebo po svém boku?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /7

CoRnDuCK

Já jsem definitivně pro :D

21.1.2017 | 18:28:29
Lex Luthor

Jsem pro rád bych viděl sesterskou rivalitu, Nysa by se mohla i připojit k týmu Arrow, měl bych pro ní i krycí jméno scorpion,

21.1.2017 | 18:47:53
mailer

bylo by to zajimave videt tyhle dve postavy spolu,je skoda ze nastinili dejovou linku laurel s nyssou a pak ji najednou odkopli,pritom ona jako manzelka olivera,sice nechtena by mela co nabidnout jeho tymu

#4 Lex Luthor
21.1.2017 | 23:29:14
Lex Luthor

#3 mailer: taky se mi líbila dějová linka s Nysou a Laurel, škoda, že jí pak ukončili.

22.1.2017 | 10:50:36
Kafka Tamura

Katrinu do filmu! Pryč z takových seriálových slátanin.

22.1.2017 | 13:54:39
Elzamar

Rozhodně jsem pro. Ráda bych je viděla bojovat spolu proti nepříteli. Moc se těším na Talii.

23.1.2017 | 12:01:22
league

Taková lež prej že se nikdy nepotkali! S04×13 nikdy se nepotkali když spolu mluvili. Kvůli tomu květu. Nyssa přece šla za Tálií. Tálii jsme viděli ve čtvrté sérii ale na okamžik.

24.1.2017 | 19:35:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás