Arrow Interview s Coltonem Haynesem

Interview s Coltonem Haynesem

Interview s Coltonem Haynesem

Než začnete při čekání na titulky popíjet zelené pivo, přečtěte si tento zajímavý rozhovor, který vám blíže přiblíží události kolem Roye Harpera.


1 0
28.3.2013

Co nám můžeš říci o tom, že se Roy stane zajatcem „Spasitele?“
Stane se to v klíčovém okamžiku mezi Royem a Theou. Je to začátek vztahu mezi Royem a „Kapucí.“ Thea je ve středu všeho dění, protože běží za svým bratrem a žádá ho o pomoc a samozřejmě, že neví, že její bratr je strážce.

Jaký má Roy pocit z toho, že se dostal do této pozice?
„Spasitel“ jde po lidech, o kterých si myslí, že nějakým způsobem poškodili Glades a začíná vysílat únosy a vraždy. Roy má svým způsobem pocit, že si to zaslouží, protože se zamyslel a uvědomil si, „Wow, udělal jsem věci, které spoustu lidí poškodily.“ Má opravdu skvělý okamžik se „Spasitelem,“ kdy to začíná vzdávat a myslí si, že zemře. Thea se snaží dostat pomoc od svého bratra, ale samozřejmě ji dostane od strážce.


Od chvíle, kdy jsi byl obsazen do role Roye Harpera, fanoušci čekají na nějakou interakci mezi Oliverem a Royem. Co nás na této epizodě překvapí?
Věc, kterou mám rád na práci Marca Guggenhaima, Andrew Kreisberga a Grega Berlantiho je, že si na vše berou dostatek času. Greg řekl něco v tom smyslu, že „Oliverovi trvalo pět let, než se stal tím, kým je,“ takže Royovi to bude také nějakou chvíli trvat. Royova první interakce je s „Kapucí.“ Rozhodně je to něco, co donutí fanoušky komiksů chtít více. Nadcházející epizody se budou líbit fanouškům, kteří chtějí, aby začal Roy s Oliverem spolupracovat. Doufejme, že mě nezabijí po tom, co jsem byl právě povýšen mezi hlavní postavy.

V pilotní epizodě Oliver nazval Theu „Speedy,“ takže bylo otázkou, kdo se tedy opravdu stane Oliverovým pomocníkem. Řešil jsi to se scénáristy?
Ve skutečnosti, v jedné z mých prvních epizod vystřihli scénu, ve které Thea nazve Roye „Speedy.“ Myslím, že tohle by bylo až moc velké škádlení fanoušků a způsobilo by to, že by chtěli vědět více. V dalších epizodách si budete myslet, že by Roy a Thea mohli spolupracovat. Ale člověk nikdy neví.

Je jasné, že teď, když jsi byl povýšen na hlavní postavu, „Spasitel“ Roye tenhle týden nezabije. Jak ho tenhle konflikt se smrtí poznamená?
Uvědomí si, že věci, o kterých si myslel, že jsou normální ve skutečnosti nejsou velmi dobré. Roy musel krást, aby měl na živobytí, což je důvod, proč dává Thee vždycky tak zabrat. Thea se s pěnězmi narodila, ale Roy musí dělat špatné věci, aby je získal. Myslí si, že umře a tak se začne hroutit.

Jakým způsobem se bude Royův příběh po zbytek sezony vyvíjet?
Roy se v následujícíh epizodách stane více výraznějším, což je pro mě zábava. V příštích pár epizodách bude trochu akčnější. Myslím, že Roy se nezastaví, dokud nenajde „Kapuci.“ Vidí cestu, kterou se může dostat ze svého dosavadního života a myslím, že udělá vše, co je v jeho silách, ať už to znamená postavit sebe nebo Theu do nebezpečí. Je rozhodnutý najít „Kapuci“ a být toho součástí.

Má Roy pocit, že má vůči „Kapuci“ doživotní dluh?
Rozhodně.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /1

JohnyPavic

*zajímavý :)

28.3.2013 | 22:22:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás