Arrow Kdy se vrátí Artemis?

Kdy se vrátí Artemis?

Kdy se vrátí Artemis?

Artemis se od odhalení své zrady neukázala v seriálu Arrow. Podle tvůrců se v seriálu ještě objeví, ale kdy ta chvíle nastane?


13 0
6.2.2017

Poté, co bylo odhaleno, že Evelyn Sharp pracuje pro Promethea, Artemis nejenom odešla z týmu Arrow, ale také se vytratila ze seriálu. K tomuto odhalení došlo v devátém díle What We Leave Behind. V následující desáté a jedenácté epizodě se už neobjevila, a proto ve vzduchu visí otázka, kdy se vrátí.

Nedávno se k této věci vyjádřila tvůrkyně Wendy Mericle: „Máme připravený opravdu dobrý zvrat spojený s jejím návratem. Zajímavou věcí na tom celém je, že Evelyn se obrátila zády k Oliverovi, o kterém si myslí, že je špatný, a přidala se k někomu, kdo je horší než on.“


(Foto: CW)

Na toto téma se rozpovídal i producent Marc Guggenheim: „Trochu to vyšumělo. Artemis jste neviděli naposledy, ale ve chvíli, kdy je zradila, s ní nešlo už moc co dělat. To se nám scenáristům někdy stává. Tento problém je ukončen, a proto se tým musí věnovat jiným problémům, na které narazí. Ve zkratce, Artemis se v seriálu ještě objeví, ale aktuálně se bude řešit něco jiného.“

Aktuálně známe popisy epizod až po čtrnáctý díl. Ani v jednom popisu nebyla Artemis zmíněna, a proto to vypadá, že se v seriálu objeví později.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /15

Lex Luthor

Škoda mohli jí dát po boku Promethea a mohla zatápět ostatním členům týmu. Kvůli její budoucí zradě jí i vykopli ze 100 epizody. Taky mě překvapil její náhlý odchod a ostatní vůbec neřešili co s ní ani se jí nesnažili vypátrat a potrestat, zkrátka tvůrci na tuhle linku zapoměli.

6.2.2017 | 18:18:44
Stardos

Dělá to jen jako si myslím, nebo v to asi stále doufám

#4 dagsoftware
6.2.2017 | 19:36:09
I Like Al Sah-Him

JA dúfam že sa jej ešte dočkáme, v súboji s Oliverom, ktorý ju zmláti :D Ale skôr predpokladám že sa v budúcnu spamätá a zistí akú urobila chybu, no bude na jej odčinenie už neskoro a hoci sa postaví Prometheovi, ten ju zabije, tipujem to na prebodnutie tým štýlom ako to spravi lRas Thea-y :D

6.2.2017 | 19:45:31
dagsoftware

#2 Stardos: od začiatku dúfam, že je oliverova dvojitá agentka

#5 Rubi
6.2.2017 | 19:48:01
Rubi

#4 dagsoftware: Takováhle teorie by se mi i líbila, ale pokud by se vrátila do týmu Arrow už bude jaksi přeplněno. Už takhle tam je více členů než bylo původně… Tým začíná přibírat stále víc a víc členů. Nejdříve byl jenom Oliver, pak Oliver a Digg. Následovala trojice OTA Oliver, Digg, Felicity. Potom se přidal Roy a Laurel. Roy odešel nahradila ho Thea…byla tedy Thea, Laurel, Oliver, Digg, Felicity … ted je Oliver, René, Rory, Curtis, Digg, Dinah. Felicity. Digga počítám pořád, protože předpokládám že až se situace kolem něho vyřeší, vrátí se do týmu. Za chvilku se do Arrow skrýše ani nevejdou :D

#7 Stardos
6.2.2017 | 20:08:39
Kimberlly

No ja som rada, že ju tam nevidím, takže mne nechýba! :D

6.2.2017 | 20:27:52
Stardos

#5 Rubi: Otázka je, kolik lidí vydrží. Oliver a Felicity, ti to mají jisté, Digg asi taky. Nového kanárka se snad už nezbaví, pokud ji teda nenahradí Black Siren. U ostatních je to takové nejisté. Rád bych teda, aby zůstal Rory, ale co se týče zbytku, tak nevím. Nevyužívají potencionály jednotlivých postav, takže jestli by proto nebylo lepší, je zase dát někam jinam. Roryho a nebo Curtise do Legend, a Reného do Black Lightinga. Potom je tu ještě Artemis no, třeba bych bral další týmovku, něco na způsob Young Justice a sem by mohli Artemis hodit

#9 Lex Luthor
6.2.2017 | 21:25:01
Lynth

Radší Huntress :(

7.2.2017 | 12:45:18
Lex Luthor

#7 Stardos: Souhlasím taky bych rád nechal Roryho v Arrovowi z nováčků je tam jedinný který mi přirostl k srdci a naverboval ho Oliver sám bez Felicity.

7.2.2017 | 14:54:53
antty

Já bych chtěl aby tam zůstal Wild Dog (nejdřív jsem ho nesnášel, ale nějak mi najednou příjde z nováčků nejlepší, z Digga bych naopak udělal vedlejší postavu, protože jeho příběh už je hodně prozkoumaný a není to tahoun seriálu. Ragmana bych nechal jen prozatím a chtělo by to nějak prozkoumat příběh těch hadrů (co jsou zač, odkud jsou apod.)

#11 Baltik #12 Lex Luthor
7.2.2017 | 16:10:41
Baltik

#10 antty: Wild dogovi jsem nepřišel an chuť. Jeho kostým (bíla maska s dresem) se vůbec k Arrow nehodí(Neříkám, že Ragman a Terrific jo). A jeho dvě pistole už vůbec ne.

7.2.2017 | 16:37:04
Lex Luthor

#10 antty: O Ragmanově obleku se už mluvilo, ty hadry jsou magické díky nim přežil útok na Havenrock, Felicity tam poslala jadernou bombu, konflikt mezi ní a Rorym se samozřejmě hodně rychle zametl pod koberec.

#14 antty
8.2.2017 | 13:12:58
league

Co když se objeví v 15 epizodě jak bude pauza.

8.2.2017 | 22:16:24
antty

#12 Lex Luthor: no, odbili to dost rychle, asi ani sami nevěděli, co jiného s tím udělat. Mě by spíš zajímalo, jestli má Ragman nějakého čistě svého nepřítele, nebo jak s tím oblekem nakládal jeho otec, třeba nějaké flashbaky. jsem rád ,že když se tvůrci tolik navztekali s magií, že tam nějak v Arrowovi zůstala, ale je hodně upozaděná.

#15 Lex Luthor
9.2.2017 | 11:26:21
Lex Luthor

#14 antty: V dnešní epizodě to zase trochu otevřel

9.2.2017 | 19:28:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás