Arrow Legends of Tomorrow: Premiéra v lednu roku 2016

Legends of Tomorrow: Premiéra v lednu roku 2016

Legends of Tomorrow: Premiéra v lednu roku 2016

Vynořila se další informace k novému komiksovému seriálu stanice CW, Legends of Tomorrow. Podle všeho již známe start vysílání první řady.


25 2
5.5.2015

Po internetu koluje rozhovorVictorem Garberem, který hraje v seriálu The Flash druhou polovinu Firestorma. V tomto rozhovoru mimo jiné prozradil začátek natáčení nového spin-offu. K tomu dodal i zajímavou informaci ohledně vysílání tohoto seriálu.

Ano, myslím, že to bude fakt jízda. Opravdu vám k tomu nemohu moc říci, kromě toho, že to bude něco nového a že to bude zahrnovat spoustu zajímavých lidí. Ne, ještě jsme nezačali natáčet, ale bude z toho rovnou celá první řada. Začneme natáčet v srpnu a v televizi to bude v lednu. A ano, bude to na CW.


Z rozhovoru tedy vyplývá, že se nového komiksového seriálu z dílny DC Comics dočkáme na nový rok. Zároveň je tak potvrzeno, že to nebude žádný seriál na zkoušku, CW mu prostě rovnou odklepla celou (první) řadu.

(Foto: CW)

Opět však upozorňuji, že se nesmí nic brát příliš vážně, oficiálně stále nebylo nic potvrzeno. Každopádně bylo potvrzeno, že se prvního teaseru na tento seriál skutečně dočkáme 14. května, kdy proběhne prezentace nově připravovaných seriálů na každoročních Upfronts.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás