Arrow Malcolm Merlyn se dle tvůrců může kdykoliv vrátit do seriálu

Malcolm Merlyn se dle tvůrců může kdykoliv vrátit do seriálu

Malcolm Merlyn se dle tvůrců může kdykoliv vrátit do seriálu

Malcolm Merlyn stál u zrodu celého komiksového vesmíru na stanici CW, proto není divu, že by mu tvůrci kdykoliv mohli vymyslet nový příběh. Dočkáme se ho tedy ještě někdy?


26 1
12.8.2017

Herec John Barrowman informoval fanoušky, že se příští rok nebude podílet na žádném komiksovém seriálu stanice CW. Tím pádem je velmi pravděpodobné, že jeho postava Malcolma Merlyna zemřela ve finálových událostech páté série Arrowa na ostrově Lian Yu. I když je jeho smrt pravděpodobná, tak má dveře do seriálu stále otevřené.

(Foto: CW)


„Tohle je zcela na Johnovi. Bavili jsme se o událostech posledního dílu, ale neznamená to, že ho už nikdy neuvidíme. Každý se může vrátit. Máme flashbacky, cestování časem, jiné Země. Nikdy se natrvalo nerozloučíme. Pokud bude chtít, tak se může kdykoliv vrátit,“ řekl tvůrce seriálu Marc Guggenheim.

Malcolma se určitě ještě někdy dočkáme, i kdyby na ostrově Lian Yu zemřel.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /7

Restall

Z jeho FB: „I am surprised and very happy to hear Marc Guggenheim's com­ments about Merlyn's future in the Arrowverse because in a very decisive phone conversation we had with Wendy Mericle, I was led to believe that there were no plans to bring Merlyn back. If they have changed their mind, awesome! I have LOVED playing Malcom Merlyn and was SO disappointed to be told the news of his death and to no longer be part of a fantastic team and show. If they want me back, they just have to ask! The ball is back in their court. Write Merlyn an amazing storyline and I will be there.“

12.8.2017 | 23:07:12
league

Jak ve flasbecku oživil Kovara na tohle každý zapoměl :D

13.8.2017 | 23:23:43
Valantorelof

Nevěřím, že MM může umřít. Ten bude v černém oblečku běhat po Star City, ikdyž Oliver už bude nemohoucí stoletý kmet a ostatní z arrow týmu budou pod drnem.

#4 league
14.8.2017 | 7:31:58
league

#3 Valantorelof: Podle mě napálil Bumeranga protože stál přímo u něj tak si mohli vyměnit nohu a on stihl utéct nebo ho to zranilo protože na mině stál první Bumerang.

14.8.2017 | 8:52:12
league

Jinak vím kdo je Richard dragon tady to není zveřjněno tak škoda. On byl zlodějem pak tajným agentem a pak Vigilantem. A pak instruktorem bojových umění. Pak by se v seriálu mohla ukázat i Shiva ta byla po celou dobu sním. Až proti němu bude tým arrow bojovat tak dostane na prdel.

14.8.2017 | 9:17:12
antty

Předpokládám, že ten koment se týká komiksu, ne seriálu. Jako herec, který bude hrát Richarda se na Vigilanteho podle mě vůbec nehodí, takže tohle snad tvůrci neudělají.Když ale vezmu ty ostatní Richardovy role, tak to by se mi líbilo. Mohl by být 3/4 serie zlodějem a postupně by mohl přejít do týmu k té agentce, kterou nedávno obsadili, a být nakonec tím tajným agentem.

#7 league
14.8.2017 | 10:36:35
league

#6 antty: Ano je to komiks Richarda Dragona a ještě s Lady Shivou čelil lize zabijáků. A pak se zněho stal také vůdce gengu o tom v komikse psali také. Jinak Shiva je sice postava z batmana ale v komiksem Richarda mu byla pořád po boku takže by se mohla objevit i v seriálu. Jinak za týden mi příjdou komiksy s Richardem Dragonem. V komiksech Arrow je Richard dragon popsaný jako kriminálník a vůdce gengu. Byl to asi tak 27 díl nebo 23 díl.

14.8.2017 | 14:24:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás