Arrow Marc Guggenheim a Andrew Kreisberg mluví o Ra's al Ghulovi

Marc Guggenheim a Andrew Kreisberg mluví o Ra's al Ghulovi

Marc Guggenheim a Andrew Kreisberg mluví o Ra's al Ghulovi

Pár slov o tom proč se Marc Guggenheim a Andrew Kreisberg rozhodli přivést Ra's al Ghula do Starling City.


1 0
1.8.2014

Hrozba příchodu vůdce Ligy zabijáků – Ra's al Ghula, visela nad Starling City po celé dvě předchozí série, vzhledem k tomu, že byl Malcolm Merlyn odhalen jako jediná osoba, které bylo kdy dovoleno Ligu zabijáků opustit. Samozřejmě, že poté, co Malcolm uskutečnil Undertaking, začal Ra's svého rozhodnutí litovat a teď chce Malcolma zabít.

„Chtěli jsme Olivera postavit před novou výzvu a přivést mu do cesty zloducha, který bude přestavovat to, čím si bude Oliver ve 3. sérii emocionálně procházet,“ vysvětluje výkonný producent Andrew Kreisberg. „V této sérii Oliver zápasí s myšlenkou, ‚Můžu mít život také mimo masku?‘ Poté za Oliverem přichází Ra's al Ghul a říká, ‚Důvodem, proč nejsi jako Arrow úspěšný je to, že se držíš Olivera Queena. Já se své identity vzdal a přijal svůj cíl. Měl bys udělat to samé.‘ Je to úplně nová situace, kdy nepřítel svým způsobem obdivuje Arrowa a to, co dělá. Pouze si myslí, že myšlení Arrowa je příliš omezené.“


Přivedení Ra's al Ghula do Starling City také může donutit Arrowa spolupracovat s Dark Archerem/Malcolmem, který na konci 2. série odjel s Oliverovou sestrou, Theou pryč z města. „Již jsme zjistili, že Ra's al Ghul cítí silné nepřátelství vůči Malcolmovi,“ říká Kreisberg. „Nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Ve vzduchu bude viset spousta otázek, ‚Kdo koho nenávidí více?‘“

Marc Guggenheim prozradil, že poprvé bude Ra's al Ghul divákům představen ve scéně s Nyssou a také to, že Nyssa tuto sérii sehraje důležitou roli.

Zatím není zcela jasné, co bude příchod Ra's al Ghula znamenat pro Sáru a Nyssu. „Spojenectví a loajalita je dalším velkým tématem 3. série,“ říká Kreisberg. „Na obzoru je další válka a to, na čí straně budou jednotlivé postavy stát, bude pohánět celou 3. sérii.“

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /11

SerFirox

Doufám, že Ra's al Ghul nezklame.

webmaster
1.8.2014 | 15:34:03
marecek8

Toto bude absolútna pecka. Neviem sa dočkať! :)

1.8.2014 | 15:54:50
jh666

„měl by jsiL v češtině neexistuje, mělo by tam být "měl bys“ Jinak se na tuhle sérii neskutečně těším. Snad obsadí Odeda Fehra.

1.8.2014 | 16:03:23
awacs

Hlavně ať to moc nepřeženou :-)

1.8.2014 | 21:25:51
Billy the Kid

jsem zvědav koho obsadi na roli Ra´s al Gula

1.8.2014 | 22:14:01
Onewinged

takže prostě mezi ními udělali vztah jako mezi batmanem a ra´s al Ghulem ? :D

#7 TheDarkKnight
2.8.2014 | 12:57:42
TheDarkKnight

Tak oni se tvůrci v plno věcech inspirují Nolanovými Batmany, což je super a myslím, že ani Ra's Al Ghul nebude výjimkou. #6 Onewinged:

#8 Onewinged
2.8.2014 | 14:47:19
Onewinged

#7 TheDarkKnight: no mě spíš jejich snaha neustále arrowem napodobovat batmana přijde otravná, ale když se to lidem líbí :)

6.8.2014 | 15:46:00
urbanek_jirka

Štve mě, že to vlastně napodobuje Batmana, ale stejně se nejspíš budu těšit na každý nový díl. :)

#10 TheDarkKnight
6.8.2014 | 20:35:46
TheDarkKnight

Proč tě to štve? #9 urbanek_jirka:

6.8.2014 | 23:38:52
lksvcr

Oliver bude mít před sebou několik hodně těžkých rozhodnutí jak to tak vypadá. Doufám že to bude napínavý aspoň stejně jako ve druhé sérii. Zatím BOMBA!!!

9.8.2014 | 21:48:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás