Arrow Matka Felicity, Roy, Walter Steele a Oliverovo dítě

Matka Felicity, Roy, Walter Steele a Oliverovo dítě

Matka Felicity, Roy, Walter Steele a Oliverovo dítě

Za poslední dobu se objevilo pár informací ke třetí sérii, které si shrneme v následujícím článku.


2 0
29.8.2014

Co se týče matky Felicity Smoak, tak už dávno víme, že se objeví v páté epizodě.. Co jsme ale nevěděli, je její jméno. Tomu přišel konec, protože bylo konečně odhaleno. Matka Felicity Smoak se jmenuje Donna.

Nyní se podíváme více do Arrow týmu. Roy se konečně stává plnohodnotným členem Arrow týmu, s Felicity a Johnem si urovná vztahy, proto nebude žádný problém nemít Roye v týmu. Speciálně na Roye bude zaměřená šestá epizoda, která bude řešit Royovo místo v týmu a jeho vztah s Oliverem.


Po Arrow týmu přejdeme k nevlastnímu otci Olivera Queena. Walter již zřejmě ve třetí sérii a vůbec v celém seriálu neobjeví, protože jeho dějová linka je pravděpodobně ukončena, když byla Moira zavražděna. Je to poměrně logické, protože hlavní spojení se seriálem měl hlavně přes Moiru.

A když už jsme u té rodiny, tak je nutno něco sepsat i o Oliverově dítěti, o kterém jsme se dozvěděli ve druhé sérii. Tvůrci tvrdí, že tento příběh je podobný tomu s Felicity Smoak. Původ Felicity je pro nás dlouho dobu jednou velkou neznámou, a tak to bude i s Oliverovým ztraceným potomkem. „Potřebujeme správný čas a pak si s tím pohrajeme. Takže už ve 3. sérii? Nebo v 10. sérii? Nevím,“ řekl Guggenheim. „Zveřejnili jsme to, máme několik skvělých nápadů, jak s tím naložit, měli bychom to udělat, ale nezavázali jsme se k tomu, že to udělat musíme nebo k tomu, kdy to uděláme.“

Diskuze /8

Revoemag

Oliver bude chtít být s Felicity , ale ta potom zjistí, že v minulosti spal s její matkou a tak to nedopadne :-D

29.8.2014 | 18:40:34
Warpig

Přesně,Oliver na ostrově našel stroj času, vrátil se do minulosti a vyspal se s matkou Felicity. Vrátil se zpátky a zjistí, že Felicity je jeho dcera. Pak spáchá sebevraždu kvůli incestním myšlenkám. Konec seriálu....... :D

#3 téčko171 #4 Zrnko #7 Liss93
překladatel
30.8.2014 | 10:13:34
téčko171

#2 Warpig:

Nebo by se mohl vyspat s Moirou a zjistit, že je svůj vlastní otec.

#4 Zrnko #7 Liss93 #8 Petuskaxo
webmaster
30.8.2014 | 10:50:05
Zrnko

#2 Warpig:
#3 téčko171: Děkuji, hned mám díky Vám hezčí den :D :D ;)

30.8.2014 | 11:56:28
Billy the Kid

jak že walter steel měl spojeni hlavně přes moiru qeen když si o něj oliver pujčil penize tak snad nějake vymahani :) :)

30.8.2014 | 21:12:31
Red Viper

To už je jak Futurama :D

31.8.2014 | 16:17:34
Liss93

#2 Warpig: #3 téčko171:

A na konci seriálu se Oliver probudí a zjistí, že se mu všechno jen zdálo a on furt trčí na ostrově s nožem na krku od Sladea. :D

31.8.2014 | 23:24:13
Petuskaxo

#3 téčko171: Děkuji za zlepšení nálady, řehtám se jako idiot :D

11.9.2014 | 22:15:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás