Arrow Mr. Terrific a Anarky obsazeni

Mr. Terrific a Anarky obsazeni

Mr. Terrific a Anarky obsazeni

Na letošním Comic-Conu jsme se dozvěděli, že se na začátku čtvrté řady seriálu Arrow objeví minimálně dvě nové postavy. Nyní víme, kdo tyto postavy ztvární.


26 1
18.7.2015

Po obsazení Damiena Darhka, kterého si zahraje herec Neal McDonough, jsme se dozvěděli o dalších dvou tvářích, které se objeví minimálně v první polovině čtvrté série.

Novou posilou čtvrté sezóny se stává americký herec a komik Echo Kellum. Echo si zahraje Curtise Holta (v komiksech Michael Holt), lépe známého pod přezdívkou Mr. Terrific. Curtis Hold je technologický vědec, který pracuje v Palmer Technologies, tudíž bude pod dohledem Felicity Smoak, se kterou se bude často vídat. Nutno dodat, že je gay.


Již v pořadí třetí posilou čtvrté řady se stává kanadský herec Alexander Calvert. Poprvé se nám představí v druhé epizodě čtvrté série, kde se objeví jako Lonnie Machin, lépe známý pod přezdívkou Anarky. Lonnie Machin je kriminálník na volné noze, který se soustředí především na to, aby upoutal své zaměstnavatele.

(Komiksová verze Anarkyho. Foto: DC Comics)

Diskuze /2

Cute_unicorn

Heh Anarky, toho mám pořád v hlavě fixovaného jako Batman padoucha :D na 4. řadu bat-arrow se těší :D už aby to bylo

#2 HellTsuku
18.7.2015 | 22:03:41
HellTsuku

#1 Cute_unicorn: Taky že patří k Batmanovi.

6.8.2015 | 12:04:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás