Arrow Nová várka informací týkající se šesté série

Nová várka informací týkající se šesté série

Nová várka informací týkající se šesté série

V poslední době se na internetu objevilo poměrně velké množství novinek k šesté řadě Arrowa, a proto jsme se rozhodli všechny nové poznatky shrnout do jednoho článku.


18 2
29.7.2017

Michael Emerson

Velmi slibnou novinkou jednoznačně je, že seriál Arrow posílí herec Michael Emerson, který je znám svými dokonale zahranými postavami v seriálech Lost a Person of Interest či ve filmu Saw. I tentokrát si zahraje padoucha, ale podle tvůrce Marca Guggenheima se bude jednat o zcela odlišného záporáka.


V nedávném rozhovoru neskrýval Marc Guggenheim své nadšení z toho, že se s Emersonem dokázal domluvit. Zároveň řekl, že Emersonova postava byla psána přímo pro něj a sám s ním tuto roli probíral, díky čemuž mu Emerson dal své postřehy. Díky tomu bude jeho role padoucha podstatně odlišná od těch, které dosud hrál.

Richard Dragon

Na Comic-Conu bylo oznámeno, že se v seriálu setkáme s postavou Richarda Dragona, krále podsvětí. Bohužel zatím nevíme, kdo ho bude hrát, ale mnozí tipují, že představitelem této postavy bude právě Michael Emerson.

(Takto vypadá Richard Dragon v komiksech. Foto: DC Comics)

Ať ho bude hrát kdokoliv, tak Marc Guggenheim řekl něco k jeho charakteru: „Nejedná se o nijak výrazného padoucha a nemá na sobě žádný kostým. Je to jen šéf zločinců, něco jako Tobias Church. Toho jsme tu však měli jen na pár epizod, proto jsme rádi, že jdeme do této skvělé postavy, která tu bude déle. Něco takového jsme v seriálu ještě neměli, proto jsme z toho nadšení.“

Žádní další nováčci v týmu

V páté řadě se tým Green Arrowa patřičně zvětšil, a proto již nebude třeba hledat další nové členy. Marc Guggenheim to v jednom rozhovoru potvrdil, ale dodal, že někdy v budoucnu může být členem týmu klidně někdo nový.

(Tým se zatím nebude rozšiřovat. Foto: CW)

Diskuze /12

Stardos

No nevím, herec mi zrovna na Richarda nesedí :D Buďto nějaký politik, a nebo vůdce Helixu, to na něj sed8 více

#2 Harmasan
29.7.2017 | 16:16:59
Harmasan

#1 Stardos: No, nechme se překvapit :)

29.7.2017 | 19:28:24
league

Já tam chci Ragmana.

30.7.2017 | 13:24:32
league

Jinak Richard dragon je další postava z batmana :D A Máme to tady!

#5 HellTsuku
30.7.2017 | 13:26:34
HellTsuku

#4 league: Avšak objevoval se v komiskech Green Arrow také

30.7.2017 | 13:33:40
league

Oni Olivera Queena v komiksu zabili zrovna když byl jeho syn green arrow.

30.7.2017 | 13:53:22
Lex Luthor

Někdy v budoucnu může být členem týmu klidně někdo nový. Tipuji mladého Wiliama, který projde výcvikem a stane se Oliverovým pomocníkem

30.7.2017 | 17:17:36
league

Hele oni nás připraví na seriál batman až skončí Gotham. Takže se prvně objeví Nightwing a pak bude batman.

#9 Exie_
31.7.2017 | 0:28:31
Exie_

#8 league: Bohužel nemáš pravdu. Batman seriál není ani v plánu a Gotham se prý odehrává v paralelnm vesmíru. Rozhodně Gotham nepatří do universa CWzone(resp. Flash,Arrow,LoT,et­c.). Hele a co se týče Nightwinga, tak to označení neplatí jenom pro prvního Robina(Dicka), ale bylo jich víc.. Dospěl, pracoval s Batmanem, pak se zas věnoval jiným věcem a pak převzal na nějakou dobu …Pochybují, že víš, kolik je o něm celkově vydání. … FIlmy nemají nic společného se seriály a naopak a zřejmě to tak vždy bude. ..Pokud by Gotham přešel do CWzone, tak možná by se to dalo považovat za trochu reálné.. Není zač..

#10 league
31.7.2017 | 3:15:01
league

#9 Exie_: Jinak batman byl v plánu já ty plány viděl na netu možná se batmana ujme studio FOX a četl že natáčí seriál. Jinak Batman patří také do DC universa.

#11 myroslav
31.7.2017 | 9:00:38
myroslav

#10 league: To máš pravdu, to DC universa patrí, ale Exie písal CWzone universe, kde ale bohužial Gotham nepatrí. Gotham sa v poslednej sezóne pekne rozbehol takže som zvedavý na ďalšiu sezónu. O seriáli s Batmanom teda nič neviem (okrem Gothamu) ale Syfy chystá na jeseň seriál Krypton

#12 league
1.8.2017 | 15:45:23
league

#11 myroslav: No ale možná batman bude neskončil Gotham. Jinak bude asi ze země 2 nebo ze země jak je supergirl

2.8.2017 | 19:56:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás