Arrow Nový detektiv a nová novinářka

Nový detektiv a nová novinářka

Nový detektiv a nová novinářka

Máme tu další novinky z castingu páté řady seriálu Arrow. Tentokrát jsme se dočkali ohlášení dalších dvou posil, na které se můžeme těšit.


23 1
1.7.2016

V páté řadě seriálu Arrow se seznámíme s novou mužskou postavou. Bude jí detektiv Malone, kterého si zahraje herec Tyler Ritter (The McCarthys). Ten zaplní díru po odchodu Quentina Lanceho z policie. Nicméně to však neznamená, že bychom se s Paulem Blackthornem i nadále nevídali (stále je totiž jedním z hlavních herců seriálu).


Dále stanice CW oznámila, že se v páté sérii objeví i herečka Carly Pope (Popular, The Collector), která ztvární opakující se roli. Zahraje si novinářku Susan Williams, která přijede z Coast City do Star City, kde navštíví Olivera Queena, aby sepsala velký příběh, který ji proslaví (nebo spíš, díky kterému se bude chtít proslavit). V komiksech je tato postava manželkou Jima Jordana, mladšího bratra Hala Jordana (lépe známého pod přezdívkou Green Lantern).

Zdroj: The Hollywood Reporter, TV Insider

Diskuze /4

LMDizajn

ako to bude s tym halom? už minulu sezonu tušim vo Flash bola naražka na to, že sa jeden pilot pri testovacom lete stratil…

#2 Xavik
1.7.2016 | 22:13:20
Xavik

#1 LMDizajn: Nijak, jsou to jen narážky.

admin
2.7.2016 | 0:50:26
I Like Al Sah-Him

Vraj sa tam objaví aj ten Stardust či ako sa volal ten čo s ním Amell súperil vo WWE :D V 3 časti 5. série by sa mal objaviť poprvé, aspoň čo som čítal že to Amell povedal niekde :D Je to pravda?

#4 Xavik
3.7.2016 | 11:15:18
admin
3.7.2016 | 14:37:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás