Arrow Obsazení Black Canary

Obsazení Black Canary

Obsazení Black Canary

Možná si právě všichni říkáte, že postava Black Canary je již dávno obsazená, ale kvůli nesprávným informacím na internetu vznikl zmatek, který museli napravit až tvůrci seriálu.


3 0
22.7.2013

Postava Black Canary má vzniknout z postavy Laurel Lance, ale v pátek se objevily informace, že tuto postavu ztvární nová herečka Caity Lotz. Kdyby tohle byla pravda, tak bychom se dočkali úplně nové postavy, která by se dostala do Oliverova týmu a Laurel Lance by tedy nebyla žádnou Oliverovou společnicí.

Vše vyvrátil tvůrce seriálu Arrow Andrew Kreisberg následujícími slovy: „Jedná se o nesprávnou informaci, ale herečka Caity Lotz se do seriálu Arrow určitě připojuje. Je to nesmírně talentovaná herečka, nebude ale hrát postavu Black Canary, nýbrž postavu Dinah Drake, která někdy vystupuje pod pseudonymem Black Canady. Sehraje velmi důležitou roli při začátku zrození Black Canady.“ To znamená, že Black Canary ztvární opravdu postava Laurel Lance a herečka Caity Lotz bude na počátku zrození Black Canary.


Kreisberg přirovnává Black Canary k ostatním postavám: „Seriál je o vývoji postav. Každý si poprvé myslel, že pod maskou Deathstroka je Slade Wilson, ale nebylo tomu tak. To stejné platilo i u Tommyho. Hlavní zápornou postavou měl být Merlyn, ale nikdo netušil, že to bude Tommyho otec. V podstatě ani Oliver ještě není Green Arrow.“

„Každopádně u Black Canary bude proces změny z normálního člověka na hrdinku ještě delší. Laurel je právnička s dobrým srdce a potrvá, než navlékne kostým a stane se Black Canary. Vždyť i u Olivera tento proces trval velmi dlouho. Prvně byl strážcem, nyní bude Arrowem a časem dospěje i do Green Arrowa. Bude to pořádná jízda, takže s námi pokračujte, zatím jsme vás nezklamali,“ říká Kreisberg.

Diskuze /5

Kafka Tamura

Taková obrovská škoda, že Laurel Lance neztvární někdo jiný. :(

23.7.2013 | 1:24:53
cecomasta

pekná blbosť :( zatiaľ super seriál ale mohli by ho začať robiť trocha comixovo

23.7.2013 | 15:05:22
Freddy951

ANO ANO ANO!!!! Laurel ako Black Canary bude skvela!!! Dufam ze nakoneic budu pekne s Oliverom chranit mesto! Pecka.

23.7.2013 | 19:00:51
cecomasta

nieeeee :( Black Canary je osve charakter s určitou filozofiou a Laurel sa na to vôbec nehodí…

25.7.2013 | 23:53:07
Wolfenstein

Mě je jedno, kdo bude Black Canary. Ta nová herečka vypadá, že se na to skvěle hodí. Mě spíš zajímá, jestli s ní bude Oliver zase chodit nebo ne. Protože, jak už bylo naznačeno v předchozích článcích, tak Laurel nejspíš s Oliverem nic mít už nebude. Navíc i s touto postavou má náš hrdina společnou minulost. Já se rozhodně těším na to, jak nám to trio Laurel, Sarah a Oliver podají. Hlavně mě zajímá jaké k tomu budou mít postoje účastníci téhle trojce. Viz. http://www.edna.cz/…colm-merlyn/

1.8.2013 | 9:04:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás