Arrow Pátá epizoda mění název

Pátá epizoda mění název

Pátá epizoda mění název

Ve třetí sérii se dočkáme epizody, která nám odhalí tajemství původu Felicity Smoak. Název tohoto dílu byl již odhalen, ale nakonec dostal zcela jiný název.


2 0
19.8.2014

Už na Comic-Conu bylo odhaleno, že se dočkáme flashbackové epizody, která se tentokrát nebude věnovat Oliverovi v Hongkongu, ale Felicity a jejímu původu. Její flashbacková epizoda bude ve třetí sérii pátou epizodou, jejíž původní název byl Oracle. Pod tímto označením začaly vnikat mnohé fanouškovské teorie, a zřejmě proto vznikl nový název této epizody.

Nový název pátého dílu je prostý – The Secret Origin of Felicity Smoak (Tajný původ Felicity Smoak). V této epizodě se objeví matka Felicity, o které jsem již psal. Flashbacky budou řešit rozdíly mezi Felicity a její matkou. Je to bezesporu jedna z epizod třetí série, na kterou se všichni velmi těšíme. Také bylo odhaleno, že se zatím nedočkáme otce Felicity, proto tato záhada zatím nebude v brzké době odhalena.


Když už jsme u názvů epizod, tak zde ještě máme jednu informaci. Čtvrtá epizoda ponese název The Magician, což někteří fanoušci pochopili jako příchod komiksové postavy Zatanny. Tvůrci jasně dali najevo, že fanoušci nemají dělat předběžné návrhy, proto oficiálně sdělili, že se v této epizodě Zatanna neobjeví, název totiž popisuje něco jiného.

Diskuze /3

kaktuss

Opravte si v clanku Kdo-si-zahraje-matku-felicity-smoak link na zmeneny nazov epizody :-).

19.8.2014 | 15:19:05
Alinois

No jasně, název epizody Oracle, myslím, že většinu lidí napadlo, že to má jistou souvislost, včetně mě :-D

Alinois
20.8.2014 | 11:20:51
majino23

Bude Oliver nazpět vo firme nebo o ni zase přijde a už úplně

20.8.2014 | 16:27:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás