Arrow Postřehy z Comic Conu v Dallasu

Postřehy z Comic Conu v Dallasu

Postřehy z Comic Conu v Dallasu

Stephen Amell se před pár dny setkal s fanoušky na Comic Conu v Dallasu. A proto pro vás Patty sepsala a přeložila několik věcí, které během panelu zazněly.


4 0
23.2.2014

♦ „Ve flashbacích, v epizodě 17, trávím celou dobu bez trička, přivázaný a mokrý.“

♦ „Minulý rok, v epizodě, ve které jsem šel zachránit Waltera, jsme měli jednu velkou bojovou sekvenci. Letos děláme něco podobného v epizodě 18, a scéna je popisována jako ‚bojová scéna ve vstupní hale na steroidech.‘ Tohle mě zničí.“


♦ Před koncem 2. série uvidíme někoho dalšího v kostýmu superhrdiny a dočkáme se také lidí z Central City.

♦ „Oliverův pětiletý pobyt na ostrově bude ukázán skrze flashbacky, které jsou naplánovány na pět sérií. Tohle je náš plán, ale vše, o čem momentálně přemýšlíme, je natáčení 18. epizody. Je to naše 41. epizoda a vše, o čem přemýšlíme je, aby byla lepší, než epizoda čtyřicátá.“

♦ Finále 2. série bude epické. „Někteří lidé ještě neslyšeli o velikosti a rozsahu našich finálových epizod. Šetříme peníze na epizodách, které natáčíme, abychom pak vše ušetřené mohli dát do finálové epizody.“ Natáčení finálové epizody (2×23) by mělo skončit 17. dubna.

♦ Epizoda 2×16 „Suicide Squad“ se soustředí na Diggla a to tak moc, že Stephen Amell natáčel pouze 4 dny z celkových 9 natáčecích dní. Obvykle natáčí 7 dní.

♦ Epizoda 2×15 dostala název „The Promise“ a že bude z velké části flashbacková, to už víme. Co jsme ale nevěděli je, že bude celá o Oliverovi a Laurel. „Předtím, než jsem letěl do Dallasu jsem se díval na epizody 14 a 15. V epizodě 14 je scéna mezi mnou a Katie Cassidy, na kterou jsem neuvěřitelně hrdý. Epizoda 15 se jmenuje "The Promise“ a byl jsem jí úplně unesen. V letadle jsem si koupil wi-fi, abych prodůcentům a režisérovi mohl napsat, jak hrdý jsem na to, že tohohle mohu být součástí. Je to naše nejlepší epizoda v této sérii."

♦ V týmu Arrow bude panovat znepokojivé spojenectví, protože Oliver nepřivedl Roye do týmu proto, že chtěl, ale proto, že musel. V danou chvíli to musel udělat, protože měl strach. Proč, to zjistíme během dalších epizod, kdy ve flashbacích z ostrova uvidíme, že to, co se děje se Sladem je opravdu, opravdu špatné. Oliver se rozhodl, že nedopustí, aby se to samé stalo Royovi, ale Roy bude mít co dělat, aby sám sobě i Oliverovi dokázal, že mu může plně důvěřovat.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Záznam z celého panelu si můžete pustit níže:

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás