Arrow Přijeďte se podívat na Johna Digglea do Prahy

Přijeďte se podívat na Johna Digglea do Prahy

Přijeďte se podívat na Johna Digglea do Prahy

Herec David Ramsey, který hraje v seriálu Arrow Johna Digglea, navštíví 20. června Prahu. Už zítra bude spuštěn prodej lístků.


19 0
12.4.2015

Dne 20. června 2015 přijede do Prahy herec David Ramsey na setkání s fanoušky. O této události jsme vás už informovali, ale nevěděli jsme, kolik budou stát lístky a kdy se budou prodávat.

Akci pořádá FAN BASE, jedná se o další z jejich eventů, které pravidelně pořádají pro fanoušky filmů a seriálů. Vstupenky se začnou prodávat již zítra (13. dubna) od 19 hodin. Více informací najdete na stránkách akce WARP 05.


(Foto: FAN BASE)

V prodeji je celkem 160 míst a zasedací pořádek bude řešen podle pořadí zakoupených vstupenek. Na WARP 05 se dostanete již za 750 Kč, pokud si základní vstupenku koupíte v early bird variantě do konce dubna. K ní můžete přikoupit libovolné množství autogramů či společných fotografií s Davidem. Ti největší fanoušci pak mají možnost být mezi deseti, kteří díky GOLD vstupence za 2300 Kč získají exkluzivní přístup – kromě balíčku vstupenky, všech podpisů a fotografií budou mít už před začátkem akce možnost posedět soukromě s Davidem, jejich společná fotografie s Davidem bude vytištěna ještě před autogramiádou k dalšímu podpisu a při Q&A získají místenky v první řadě.

Eliška Vyhnánková (Annaud) z FAN BASE uvádí, že mají obrovskou radost, že se jim podařilo domluvit návštěvu Davida. „Za prvé patříme mezi fanoušky seriálu Arrow a za druhé se nám podařilo domluvit cenu, která je na poměry zahraničních akcí zlomková. Málokdy je možné přivézt do ČR herce z aktuálně běžících seriálů, ale David se do Prahy moc těší,“ řekla. Hostem akce bude také Davidova agentka Julie Caitlin Brown, mezi jejíž klienty patří i další herci, které znáte z Arrowa – Amy Gumenick (Cupid), Celina Jade (Shado), Michael Rowe (Deadshot) nebo Kevin Alejandro (Sebastian Blood).

Součástí WARPu 05 bude i následná afterparty v klubu KU Bar, na které David již přislíbil účast.

Brzy bude u nás na Edně spuštěna soutěž o jeden lístek na setkání s Davidem Ramseym, proto sledujte náš web.

Diskuze /8

Adomm1234

Sory za duplicitný komentár, ale tú minulú diskusiu aj tak uz asi nikto nebude čítať. Je nový Oliverov luk Martin Saber? Podľa traileru na flasha aj z uniknutých fotiek sa mi to tak zdá.

#5 Pišta Hufnágl
12.4.2015 | 19:34:43
placka341

Kdyby tam byl Stephen Amell tak bych zato ty prachy byl schopnej dát :) ale jelikož je tam jen David tak sorry ale ne :D

#3 Fifipek
12.4.2015 | 19:39:38
Fifipek

#2 placka341: asi tak no :D

12.4.2015 | 22:04:39
Brunkyyy

skoda ze nieje aj Stephen ale to je asi moc velke scifi…ale David je moj druhy naj a ja si to teda nenecham ujst!

13.4.2015 | 8:26:36
Pišta Hufnágl

#1 Adomm1234: Střed sice vypadá podobně, ale zase ať koukám jak koukám, vidím jenom tětivu ale žádné lanoví, což je spíš specialita Oneidy. Hele, a není to nakonec šumák? :)

#6 Adomm1234
13.4.2015 | 8:33:36
Adomm1234

#5 Pišta Hufnágl: Celkom ma to zaujíma. Čítal som rozhovor s niekym zo seriálu a tam vysvetľovali podľa čoho vyberali luky. Ak by teraz zmenili kestrel za Martin Saber bola by to zmena k horšiemu. A saber je predsa reflexný…

#8 Pišta Hufnágl
13.4.2015 | 13:36:51
Hefoo

Kto by tam siel so mnou? Ja pojdem z Ostravy a jako bol by som rad ak by niekto so mnou siel :)

15.4.2015 | 8:39:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás